SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biore spiro i co?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6166

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Hahaha też już to zrobiłem

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 600
o co ja widze temperatura 37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
skad wy to spiro łapiecie. u mnie nigdzie nie ma. nawet bułgara i chinczyka ciezko dostac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 899 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9988
Panowie, dzisiaj wskoczyłem pierwszy raz na oxyflux, 1,5h temu wrzucilem jednego tabsa i nie mam jak sprawdzić czy juz podbiło temperaturę. ale z tego co mi sie wydaje coś chyba zaczyna działać, jakiś takie delikatny niepokój, wierci mnie w żołądku i jak zamykam oczy to pali w powieki.
Jeżeli dobije do 37-37,5 i poczuje osłabienie działania a temperatura nie spada to wrzucać kolejna czy dopiero przy opadającej temperaturze dorzucam kolejnego tabsa ?
Dodam ze to mój pierwszy raz z tym środkiem.

my tą moc mamy w sobie, mamy w sobie ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
oxyflux dziala ale tych tab trzeba przywalic z 5-6 zeby czuc klepniecie. przy spiro mysle ze 1-2 tab by mnie tak zamiotly juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 899 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9988
5-6 nie za dużo ?, jadłeś oxyflux ?

Zmieniony przez - inkognitoo w dniu 2009-09-23 14:34:36

my tą moc mamy w sobie, mamy w sobie ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 600
ja sam nie wiem czy brac czy zrobic przerwe od wszystkiego nie wiem czy te spiro na mnie dziala biore razem z venomem + 5 tabs spiro i temperatura tylko na poczatku byla wyzsza a dzis rano nawet bylo 36.3 nie wiem co jest grane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
to chyba nie masz spiro albo nie wiem co jest grane. ludzi po 2-3 tab to dosłownie zamiatalo.

inkonigto tak 5tab oxyfluxa. oczywiscie wchodzilem stopniowo do tej dawki zaczynalem od 2tab.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
zamykam oczy to pali w powieki łojezuuu takiego czegoś jeszcze nie miałem nie wiem czy to dobrze bo nic mi o czymś takim nie wiadomo. Oxyfluxa 3 partie w życiu zjadłem. Przed chwilą wziąłem 3 tabsy spiro i kawę piję. Rano tak samo. Pamiętajcie że jak jesteście na niskowęglowodanówce to może być słabiutko czyć b-mimetyki. One zaczynają ostro trzepać podnosić temp. kiedy mają co palić czyli w ogniu węgli.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 899 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9988
Marqz, z tymi powiekami zawsze tak mam jak mam gorączkę-pomyślałem ze warto wspomnieć bo pewnie nie jestem jedyny, właśnie wrzucilem kolejna tabse oxyflux'u

my tą moc mamy w sobie, mamy w sobie ogień

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja przed bombką / środki : clen, wino, meta, prop

Następny temat

sterydy dla kobiety

WHEY premium