SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieganie i odruch wymiotny

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
Szukałem w wyszukiwarce ale nie znalazłem..

Mianowicie - Biegam od niedawna, kondycja ok i nie mam większych problemów ze zmęczeniem ale bardzo utrudnia mi ten odruch wymiotny mniej więcej po pół godzinie. pod koniec trasy musze robić przerwy w biegu i przełączam się na marsz żeby mi sie wnętrzności uspokoily bo mam je w przełyku :-/ Help.

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
jedz posiłek 1,5-2h przed bieganiem coś c wiesz że dobrze ci się trawi, nie popijaj go żadnym płynem. pij 0,5h przed i 1,5h po posiłku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
Danke!

a np na czczo też sie moge spodziewać bełtania po drodze czy bedzie ok?

Zmieniony przez - Orson_lol w dniu 2009-06-21 21:01:48

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 454 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3401
Dokladnie! Posilki nie wczesniej niz 1,5h a nawet 2h przed bieganiem. I pod zadnym pozorem nie popijaj ich w czasie jedzenia. Pij tylko zwykla wode mineralna jesli juz musisz ie wczesniej i nie poziej niz pol godziny przed czy po posilku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
na czczo czy nie, to zalezy od tego co chcesz przez bieganie osagnac

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
Biegam w ramach aerobów na redukcji bo mi zdeka "benben" sterczy

a wogóle to też chce troche kondycje podciągnąć.

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Na czczo bieganie spali więcej tłuszczu, niestety spodziewaj się w takim wypadku także popalenia troch mięśni. Lepiej zjedz śniadanie i pobiegaj po 2 godzinach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompki z obciążeniem, jak je wykonywać?

Następny temat

Pomoc

WHEY premium