SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieganie, pompki itp.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 51
Cześć, mam 15 lat ( 23.02.1998r ) waże jakieś 58 kg i mam 181cm wzrostu. Chciałbym zacząć biegać co dziennie, np wieczorkiem po godzince dwie.
Do tego co rano robić pompki :)

I tutaj moje główne pytanie, czy to usprawni moją kondycje ? wytrzymałość ?

Proszę nie pisać ,, idź na siłownie '' ,, za mało jesz ''
jem dużo smażonego, pije dużo mleka, co rano zjadam miskę płatków czekoladowych z mlekiem.
Chciałbym się dowiedzieć jak domowym sposobem mógłbym poprawić swoją kondycję i wytrzymałość :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 343 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12136
to sobie działy kolego pomyliłeś

3/4 życia spędziłem aktywnie, resztę straciłem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 51
Tak wiem, nie jestem obcykany na tym forum zbytnio, prosiłbym o przeniesienie tematu albo podlinkowanie gdzie napisać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 343 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12136
trening w domowych warunkach( https://www.sfd.pl/Trening_w_domowych_warunkach-f308.html ):) A tak poza wszystkim, musisz biegać i ćwiczyć z planem konkretnym co i jak- w przeciwnym wypadku znudzi Ci się szybciej niż myślisz

Zmieniony przez - pawe92 w dniu 2013-09-28 10:43:24

3/4 życia spędziłem aktywnie, resztę straciłem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening siłowy

Następny temat

Plan treningowy i dieta na masę do oceny.

WHEY premium