SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieganie, czy siłownia

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2400
Witam, od ostatnich 2 tygodni dręczy mnie właśnie takie pytanie, co wybrać, siłownie czy bieganie.
Wiek:16
Waga:60kg
Staż: od roku trenuję bieganie, a od 7 miesięcy w klubie.

Chciałbym zaczerpnąć waszej opinii, ja już wspomniałem, biegam od roku, ale nie wiem, czy mi się to nudzi, ale po prostu od 2 tygodni, wogóle nie chce mi się wychodzić na treningi :/
Do klubu mam daleko i jeżdżę tam dosyć rzadko, a ostatnio prawie wcale. Lubię biegać, ale nie lubię tych treningów, nie lubię siedzieć w tym lesie, jak np. robię rytmy czy siłę biegową...Nie miałem jeszcze okazji sprawdzić się nawet na bieżni, ale myślę, że poniżej 2:50/km bym zszedł.
No i ostatnio myślałem nad tym, czy by nie zacząć chodzić na siłownie, wiadomo, mase z czasem się złapie, ale czy potem jak już będę ważył te 10/15kg więcej, nie będę żałował, że jednak rzuciłem to bieganie... Naprawdę lubię biegać, lubię patrzeć na moich kolegów, którzy podczas biegania na wf'ie lecą zdyszani na końcu, a ja wbiegam z normalnym oddechem, ale jednak na zawodach nie jest już tak dobrze, niestety, jak byłem tam kiedyś na jakiś zawodach, gdy nie było konkurencji, to zajmowałem pierwszą trójkę, ale gdy jest już więcej zawodników, nie jest tak kolorowo np. gdy ostatnio było 50 dość dobrych zawodników, do tego rocznik starszy też był, no to byłem 21 (na 3km przełaj) Dodam, że nie zależy mi tak na masie, jak na rzeźbie, bardzo chciałbym mieć na maxa zrobiony brzuch (bo już coś mam) no i reszte, klata itd. Ale jednak patrząc na takiego Mameda Khalidova, on tam pewnie ma nezłą kondycje, a i rzeźba zaj**ista ^^
Więc, podpowiecie mi coś: bieganie czy siłownia?

Zmieniony przez - running321 w dniu 2012-10-17 20:22:43

Zmieniony przez - running321 w dniu 2012-10-17 20:25:28
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 161
zależy czy chcesz mase czy wydolność/kondycja to polecam crossFit spróbuj i zobacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2400
@up, mógłbyś powiedzieć coś o tym więcej, bo wgl, nie mam pojęcia co to, tak w skrócie, a i nie dodałem, że miałbym możliwość uprawiania kick-boxingu ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 161
crossfit to są cwiczenia na wydolność kondycje i siełe dynamiczną poszukaj w google nazwy tych ćwiczeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2400
a no tak, widziałem, mógłbym to sobie też samemu trochę zmienić, pompki by zostały, podciąganie też, a na brzuch zrobił bym np. ABSII, no i jakieś wybiegania, ale czy to do wakacji da mi dobrą rzeźbę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 161
przećwicz tak 3 msc i efekt zaj**isty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2400
Mówisz, to spróbuję, ja już próbowałem, podobnie jak trenowałem bieganie, teraz to mnie tym zmotywowałeś i tak idzie zima, więc same wybiegania się robi, no to zaczynam nawet od dziś już, mam jeszcze worek bokserski, też dorzucę trochę boksowania międziczasie, heh, nawet się zgłoszę do ciebie za 3 miesiace, ciekawe co z tego bedzie ^_^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 161
powodzenia!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
powodzenia zycze, zima daje niezlego kopa w bieganiu np do lasu + ( siła biegowa )

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 97
Może też tego spróbuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Squash, warto?

Następny temat

Pływanie - początki

WHEY premium