SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bialko ile brac???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 516
Kupilem wlasnie bialko Olimpa Matrix 80 % I w srodku jest miarka ile dawac bialka na 1 koktajl????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17159
Ehh zalezy ile ci brakuje z diety która musisz miec!
Na ogól bieze sie 35gr czyli 2,7 tej miarki. ALe mówie ci to jak czesto masz pic białko i kiedy i ile zalezy od twojej diety.

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 516
czyli prawie 3 tej miarki 3 pelne tak???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 533 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2060
przeciez SzoHo18 pisze wyraznie, ze 2,7g wiec po co upewniasz sie czy 3 pelne? ja sam biore 3 pelne. To jest 39g czyli ogolnie dostarczam 31g z shake'a. Ile wsypujesz zalezy od tego ile potrzebujesz, ale jest jakas granica przyswajalnosci jednego shaka'e, nie wiem czy nie wlasnie te 30g ale glowy za to nie dam i nie wiem czy chodzi o 30g tego przyswojonego czy calosci wsypanej (w moim wypadku prawie 40g), jak to jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17159
To ile organizm wchłonie białka jest kwestią indywidualną, ja staram sie nie przekraczać tych 35gr bo do tego jeszcze dochodzi mleko przeciez.

btw : ser chees napisałem 2,7 bez "g" czyli dwie miarki i tropche wiecej jak połowa

Zmieniony przez - SzoHo18 w dniu 2004-05-25 23:13:57

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 516
Dzieki chlopaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 533 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2060
wiem SzoHo18 :) ale i tak chodzilo mi o miarki, to moj blad, ze napisalem "g". Poza tym nie wiem co sie ze mna dzialo. Przeciez ja nie biore 3 miarek, tylko dwie Ale ubaw... ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chciał bym masy masy i jeszcze raz masy

Następny temat

BCAA ?

Wiecej