SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko prowadzi do choroby??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 266 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3962
Witam forumowiczów ,dzisiaj byłem na badanach i ledwo mi krew z palca pobrali bo niechciała lecieć,i co zatym idzie kiedy był juz wyniki wpadłem do pani doktor i on mi mówi ze mam za***iste wyniki ,tak za***iste ze az zabardzo bo nagle mam wszystkiego zaduzo i zadużą gęstość czy krzepliwosc krwi niepamietam , ze jakiś czerwonych krwinek zaduzo i do jakieiś czerwienicy to moze doprowadzić czy jakoś tak,oczywiscie wypytała co jem ,no to ja z tekstem ze ułozyłem sobie diete itp,a ona domine ze pewnie zaduzo białaka jem i zebym odstawił białko ,bo tak duzo białka jest powodem zwiekszonej ilosci tych czerwonych krwinek i ze moze to doprorwadzić własnie do tej czerwienicy czy jakoś tak i ze bedzie mi musiała podawać leki na rozżedzenie krwi i co teraz robić:D:D musze sobie dietke na srednio zaawansowany trening zrobic bo teraz mam na ostrego koksiaża i pewnie dlatego mam wszystkiego zaduzżo;D:D.czy jednak pani doktor niedouczona i sie myli codo białka moze to jakas inna przyczyna??wiem ze niezdiagnozujecie na bank ze to jest przyczyną albo to,ale jakies podpowiedzi co mogło tak ostro ziwekszyć ilosc czerwonych krwinek oprucz białka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 279 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5474
No dobra a ile tego białka jesz?

- Co robisz w Walentynki?
- Biceps i klate

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 266 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3962
niecałe 160g ok ,szczaiłem ze sie ******lnołem jak liczyłem czy ze juz jest odpowiedź.zadużo białka;D.Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19878
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 137 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 772
a ile wazysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30614
własnie zalezy na jaka wage jesli 50kg to troche przyduzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 266 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3962
niecałe 80kg no jakos tak 75 z groszami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 266 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3962
mam 1,8g białka na kg masy i musze zmienjszyć ta 1,8 bo jeszcze mikrew zabardzo zgestnieje:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16463
to co maja powiedziec ludzie ktorzy maja 2g albo i wiecej białka na kg masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 279 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5474
Mają powiedzieć, że to zależy od organizmu. Nie ma diety cud idealnej dla wszystkich - jedni mają 1,8g, a inni 2,5 i też im dobrze.

To był komentarz odnośnie ilości białka, a nie stwierdzenia lekarza.

- Co robisz w Walentynki?
- Biceps i klate

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 266 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3962
no włąsnie niewiem co oni mi tu pindolą ci lekarze ,kiedys juz sie wypowiadałem ze jeden lekarz mi powiedział ze zwierzeta podaja chormony zeby szybciej rosły i jak potem uzyskuja kreatyne z tych zwierząt to w niej tez sa chormony i człowiek kokxuje ,chociasz ze otym niewie bo tylko krete wcina:D;D ,a swoja drogą z czego sie robi krete?? ,a wrcajac do tematu walic ich wszystkich jem dalej jak jadłem do łubikacj czesciej nielatam jak to miał kumpel na zaduzej dawce białka awiec chyba jest good.zobacze za dwa miechy jeszcze raz sobie zrobie badania.Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

leko strawna dieta

Następny temat

Posiłek po późnym treningu

WHEY premium