SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko i kreatyna ??? ...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
Mam jedno ważne dla mnie pytanko ... a mianowicie czy zażywając odżywkę białkową (Extensor WPI 95% białka - 750g) oraz do tego kreatynę w niewielkich ilościach firmy Megabol(250g)mogę się spodziewać znacznego przyrostu na wadze (bo właśnie taki mam cel i zamiar przytyć) ??? Z góry danke za rady ...

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
jesli nie bedziesz trenowal to przytyjesz... w tkance tlooszczowej; za wzrost masy /tej pozadanej/ odpowiedzialna jest dieta, trening, odzywki/soople i prae innych szczegooloow;
porady odnosnie do treningu w dziale trening

btw
widzac takie podejscie proponooje szczegoolowe zwiedzanie dzialoow odzywianie i trening, a kreatyna wedrooje na poolke

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Po krecie powinieneś urosnąć.. a białko raczej mało ma do tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6273
Masz diete? Wypełnij profil.

Pozdro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Jezli masz dobrą diete, trening - bedą i przyrosty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6273
/.

Pozdro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Wielkiego ? A co to znaczy wielkiego wg Ciebie.
Używając tych suplementów z pewnością możliwości rozwoju układu mięśniowego są większe - w jakim stopniu to wykorzystasz zależy od ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 4241 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16798
Bez diety odpowieniego dawkowania kreatyny i odpowiednich ilości wody to nie urośniesz

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!
Mam pytanko odnośnie tego tematu. Czy jest w ogóle taka odżywka, suplement który wpływa znacząco na przyrost masy mięśniowej. Co polecacie? Jadę już na kreatynie i Extensorze WPI. Mam dobrą dietę i ćwiczę ok. 3-4 w tygodniu. Chcę jak najszybciej przytyć. Czy mam coś jeszcze dokupić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
Słabeusz ... diata to podstawa i wie o tym zdecydowana większość ... z odpowiednim stosowaniem kreatyny nie powinienem mieć problemu a więc bez obaw ... ale czy woda ma duży wpływ na przyrost masy ???

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
e-lite mówisz że białko mało ma do tego ... tylko że owe białko (Extensor Instant WPI 95) ma przyswajalność aż BV160 ... i pomimo tak dobrej przyswajalności i silnych właściwości anabolicznych nadal uważasz że ... białko ma mało do tego ???

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 408 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4335
jemu chyba chodziło o ilosc tego białka........... (za mało)

bykuu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIAŁKOWA SERWATKA W PROSZKU 1kg za 8zł ??????????????

Następny temat

jak brać kreatyne??

WHEY premium