SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko FuturePro Iso Pro Whey

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1158 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24435
Podajcie nazwy firm które oszukują w taki sposób aby potem nie było lipy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
A jak z Łowickim? Zgadza się ilość białka? Bo tylko to mnie interesuje Skład teoretyczny ma dobry, jak skład faktyczny ma taki sam lub bardzo podobny, to przesiadam się z Ostrowii na Łowickie i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
ostrowia i łowieckie to ta sama półka jakościowa raczej.

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Ostrowia paradoksalnie jest dobrym białkiem. Ja wiem, że Ci którzy oceniają w białku smak i rozpuszczalność się nie zgodzą, ale Ostrowia spełniała swoje zadanie tak samo jak "te dobre drogie białka zachodnich firm", i przynajmniej było wiadomo co w tym siedzi. Łowickie też ma w składzie tylko "koncentrat białek serwatki" i dlatego mam do niego znacznie większe zaufanie pod względem składu niż do jakiegokolwiek innego cholerstwa od firmy produkującej suple.
Jeśli tylko nie jest walone na % białka, to ja już wiem czyje WPC teraz kupować.
Interesuje mnie tylko czy ktoś robił badanie na % białka i czy się zgadzało z tym co piszą na opakowaniu.

Zmieniony przez - Granathar w dniu 2011-07-29 14:26:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
i testował już ktos to biąłeczko z tematu?? bo czekam na $ i chyba je zamawiam, podzieliłby sie ktos jakimś info czy warto lub że nie.

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stary Mesomorph

Następny temat

Gainer JAKI POLECACIE ??

WHEY premium