SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4579
Dzieki Chopaki Soga macie na świeta xD
poczkeam jakis czas moze jakies promocje sie zaczną w grudniu :D
Jeszcze raz Dzieki ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4579
Czyli rozuimem wdg was lepiej dołożyć i kupic lepsze białko czy lepiej ostrovia .. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4579
wdg mnie jakbym jechal caly czas wiesz na białku cale 12 miesiecy .... to bym moze ostrovie wpieprzal bo z kasa bym nie wyrobił na coś lepszego a tak jak mam zamiar 1 miesiac jechac na tym białku na sprobowanie i zobaczymy jak bedzie ok a musi być okey :D to potem kupie 4kg białka wiec wiesz na zime moge tam kase wy***ac na białko oczywiscie nie bede samego jadl ... głównie bo w diecie mi brakuje tego białka ;/ ale czy mi przyswoi sie to sie zobaczy... na tam 4 miesiace moge zainwestować w to białko trzeba próbować różnych metod ...
pzdr :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
naucz sie edytowac posty kolego. bo wychodzi na to, ze gadasz sam ze sobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4579
hah ' no co Ty :D
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 99
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Pa3 na daty...
Nie ma zadnych efektow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6747
hiara człowieku po białku z ostrowii to wypyerda*a lepiej niż po mecie mówie Ci :d

Twoje wymówki są śmieszne.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Nie będziesz głodny.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 99
kowalukf ni nie zartuj bo naprawde niwewiem czy zainwestowac w te bialko mam zamiar kupic gdzies 8kg i niweiwem doradzcie !!!!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mono+glutamine co lepsze?

Następny temat

Spalacze/odżywki

forma lato