SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 556
Mam 14 lat... Ćwicze już misiąc... Zastanawiam się nad kupnem białka...Mam 153cm... Czy przez to mogę nie urosnąć lub też co pomożemi mi urosnąć???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
przez to nie urosniesz w znaczeniu do góry

białko nie zaszkodzi
to tak jak kurczak w proszku
więc możesz brać
a dieta przynajmniej prowizoryczna

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 166 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4383
nie juz miesiac tylko dopiero miesiac, cwicz duzo jedz i efekty przyjda w tym wieku nie potrzebne ci zadne białka i urosnąć białko tez ci nie pomoże.

jakie załozenie masz?? proste!! walczyć i wygrywać!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 556
Dzięki za porady... Narazie ćwicze samym gryfem technike... Nie wiem czy zmienić trening na coś cięższego... Nie wiecie co może pomóc urosnąć?? Lub też jaką diete używać...(skład, produkty) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 301 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6934
w dziale ODŻYWIANIE znajdziesz mase przydatnych artykułów dotyczących układania diet. CZzytaj szczegolnie tematy podwieszone

pozdrawiam

"Shut The F*** Up
And Train "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 556
No tak... Dzięki za skierowanie... ale chodzi mi bardzie o to żeby ktoś kto się na tym zna ułożył mi taką diete ,która nie będzie potrzebowała odmieżania i specjalnie kupowania jakiś produktów... Bardziej chodzi mi o coś w stylu: czego więcej jeść, co dodatkowo wstawić w diete i czego uniknąć... Diata ta jak dla mnie będzie miała na celu: wzrost ciała i zwiększenie wagi... Więc kogoś kto się na tym zna proszę o pomoc @@)
Z góry dzięki :D
Pozdro:
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna przterminowana przed terminem?

Następny temat

2x XP lub Xp+no xplode?

WHEY premium