SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bezwzględna walka z handlem na forum!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25606

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niektorzy i tak maja wystarczajaco klopotow i po co jeszcze piecowac tu tematem. zainteresowanie wiedza o co chodzi.

pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
co poniektorzy wola sobie chooja w dupe wbijac

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 600 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7714
Spokuj ma być w Dopingu, bo przestane koksowac (prędzej bym popełnił samobójstwo ) Sorry, za spam.

Moje foto http://www.sfd.pl/temat175432/strona1/
Zapraszam do działu "Doping", spotkasz tam niesamowitych ludzi i przeżyjesz niezapomniane chwile

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3619 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41723
Joy nic do Ciebie bro nie mam, ale z tego co wiem nie ma arykułu/paragrafu w którym pisze że nie można dawać rozpisek i grozi za to jakiaś kara.

Jaka wiosna idzie? Już prawie zima. Czas o jakieś masówce pomyśleć.

Co do tematu też jestem za tym żeby stworzyć dział tylko dla abonów, albo poprzez jakąś selekcje byłaby możliwość dopiero wypowiadania się w dopingu, gdyż jak wiadomo dział ma to do siebie że kierujemy poczęści zdrowiem drugiej osoby, a często nawet nie wiemy o niej nic. Następny pozytywny argument to że nie dręczyłyby nas 'dzieci neostrady' tj. Ginomen itepe.
Forum imo nabrałoby większej treści merytorycznej, a nie setki razy z każdym dniem są tematy w których jest to samo wałkowane, mimo wszystko że odpowiedź można znalść w wyszukiwarce, byłych tematach podwieszonych, czy też 2 posty niżej.

Co do spraw underów to wypowiadał się już nie będę, ponieważ nie widzę sensu.

Promotor zdrowia z fizjoterapią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
A ja popieram -tylko nie wiem co jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1244 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19182
nie wierze w to co tu czytam

... a tak wracając do tematu....

" 4 lata przerwy od SFD "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
Fajnie by było żeby można było o kazdym środku porozmawiać bez strachu przed banem, rozumiem że jak ktoś wklei zdjęcie z adresem albo winny sposób daje do zrozumienia ze jest handlarzem to co innego, ale jak ktoś napisze np wbijałem X działało tak i tak , albo wyszedł taki towar X i chciałbym coś o nim się dowiedzieć, takie posty znikają 2x szybciej niż posty typu kupiłem 100metki. A z drugiej strony Młody, który walnie posta z nowym towarem cenami itd.. Jak już ktoś pisał wyżej to ma być forum informacyjne i powinno nie być stronnicze i kazdy powinien w swoich postach wyrazać swoje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
ty Aleks nie wiem

hihihi

...
Napisał(a)
Usunięty przez Aleks za pkt 3 regulaminu
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
...
Napisał(a)
Usunięty przez Aleks za pkt 3 regulaminu
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431

hihihi

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

co sądzicie o takiej wycince?

Następny temat

Meta

WHEY premium