SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bezwzględna walka z handlem na forum!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25605

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Mateo to zrób w końcu doping tylko dla abonentów, oraz opracuj jasny i czytelny regulamin działu, chyba tez przyjdzie pisać w sposób jak na zachodnich forach : "teoretycznie trzeba metke było by brac tak i tak ", ja bym wzioł to tak i tak" a nie porady " wal strzała.. bierz tak .. "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
Mateo to zrób w końcu doping tylko dla abonentów
jestem ZA ale to wcale nie rozwiaze problemu handlu tylko ograniczy nawal glupich pytan, istnieje tez mozliwosc ze po wprowadzeniu obowiazkowego abona na starcie chetnych nie bedzie bo to nie jedyne forum, moze cos takiego ze chwilowa gratisowka a po jakims tam ustalonym czasie komunikat: "chcac dalej uczestniczyc w rozmowach na forum w dziale doping.....dawaj piataka"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
kwestia czy ktos bedzie wolal darmowe porady o marnej jakosci, tak to nazwijmy
czy zaplaci, ale bedzie mial pewnosc ze porada bedzie wysokiej jakosci i dawana przez eksperta

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
rozmawiajac o tych co juz tutaj sa to oni wiedza czego sie moga spodziewac, mowie raczej o tych co jeszcze nie wiedza o istnieniu sfd a na wejsciu kase beda od nich chcieli to tez takie troche nie bardzo, nie wiadomo czy na forum sa experci czy popaprancy chcacy sobie abonem dorobic do wakacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
proste - mozna zrobic pop-up'a wyskakujacego z odpowiednia informacja

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Usunięty przez Seewy za pkt 1 regulaminu
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
albo darmowa mozliwosc czytania bez mozliwosci wypowiedzi bez abona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Pomyslcie jaki to ma sens??
Fakt ograniczy nawal d****nych pytan ale... nie tak do konca.
Bo jesli jakiegos malolata stac na cykl, to stac go wydac te 5zl..
Druga sprawa to tylko moje zdanie, ze handlu na sfd nie prowadza "nowi".
Osobiscie mysle ze handel jako taki winien byc tepiony, a modowie sa od tego by malolat nie zrobil sobie krzywdy kiczowatym underem. Bo konsekwencje moga byc rozne..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
Alex---i tak Cie lubie ale ja nie pisalem ze Ty chandlujesz poniewaz sa od tego inne osoby to tak nawiasem skoro wyjasniles wszysko to rozumiem a moje zdanie jest takie za EAP bym nie ruszyl

I mam jeszcze jedno pytanie jak na forum robi sie dum to zawsze na pierwszy ogien idzie Alex moze mi to ktos wytlumaczyc przykladem jest ten post

A i jeszcze jedno mnie sie przypomnialo jak nie mialem racji ustalajac swoja teorie to dlaczego Alex skasowales moja wypowiedz???


Zmieniony przez - Grande w dniu 2006-05-16 21:51:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Abon na doping? Jeszcze lepiej.. teraz będzie że płacą mi za info o dopingu.. paranoja. w mediach nagonka, a ja tylko czekam na smutnego cbs pukającego do moich drzwi z plombą w ręku
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

co sądzicie o takiej wycince?

Następny temat

Meta

WHEY premium