SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bezsennosc na testosteronie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 65
Witam . Czy ktoś może z was miał problemy z bezsennoscia na cyklu ? Stosuje lab Gorillaz . Jestem już na cyklu rok . Z ustaleniami mojego dietetyka i moimi badaniami biję 0,3ml.
Wychodzi to 1.5x ponad normę. Mam problem z zasypianiem. Budzę się często w nocy z trzy, cztery razy . Do tego bardzo plytki sen . . Przez co jestem niewyspany . Zle samopoczucie
Ogólnie nie jestem sobą. . Czy to może być wina laba ? Dodam że to się zaczęło od jakiś 5 miesięcy. Wcześniej nie było problemu ze spaniem . Przedtem stosowałem inna firmę.
Dodaję moje badania











Zmieniony przez - SiwyMMA w dniu 2022-08-20 14:16:28
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 62 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12254
Wyniki ok , taka ilość testa to też niedużo wiec może problem lezy gdzieś indziej... dieta , stres
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
ft 4 nisko tsh ile jest ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70520
Jak cisnienie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 65
Nie zależy mi na dobrej sylwetce tylko na regeneracji. Im więcej miecha tym trudniej dotlenić. Ostatnia walka w 77 .2 lata temu . Teraz ważę 90 kg troszkę uroslem ale ogólnie wszystko na plus siła, wytrzymałość. Tylko ta bezsennosc. Owszem miałem dość sporo stresów. Bardzo dużo się przejmowalem. Byc może nawet się otarłem o depresję Więcej badań nie nie robiłem. Ciśnienie lekarz rodzinny robił mi jakieś pół roju temu. To z tego co pamiętam miałem podwyzszone. Ale odrazu później komputer na serce wszystko ok . Dieta około 3000kalori do tego suplementy . Rano omega 3 witamin D,B komplex. W międzyczasie Teraz mastika I i berberyna. Między posilakmi probiotyki . Na noc magenz chciałem zapytać czy to może być w propie wina ?


Zmieniony przez - SiwyMMA w dniu 2022-08-21 05:19:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70520
No to pierwsze co to zbadaj ciśnienie. Ja tak mam problem z zasypianiem i głębokim snem jak dołożę szybko kg i ciśnienie rośnie od razu
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 176 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3833
Ja też mam problem ze spaniem na testosteronie. Rozbij dawkę tygodniowa i wbijaj codziennie po trochę tzw mikrodozowanie, mi pomaga.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
SiwyMMA
Nie zależy mi na dobrej sylwetce tylko na regeneracji. Im więcej miecha tym trudniej dotlenić. Ostatnia walka w 77 .2 lata temu . Teraz ważę 90 kg troszkę uroslem ale ogólnie wszystko na plus siła, wytrzymałość. Tylko ta bezsennosc. Owszem miałem dość sporo stresów. Bardzo dużo się przejmowalem. Byc może nawet się otarłem o depresję Więcej badań nie nie robiłem. Ciśnienie lekarz rodzinny robił mi jakieś pół roju temu. To z tego co pamiętam miałem podwyzszone. Ale odrazu później komputer na serce wszystko ok . Dieta około 3000kalori do tego suplementy . Rano omega 3 witamin D,B komplex. W międzyczasie Teraz mastika I i berberyna. Między posilakmi probiotyki . Na noc magenz chciałem zapytać czy to może być w propie wina ?



Zmieniony przez - SiwyMMA w dniu 2022-08-21 05:19:33


Myślę że sam sobie odpowiedziałeś na pytanie, dużo stresu itd... Też się z tym borykałem, dopiero jak ogarnąłem nerwy po kilku miesiącach, zacząłem spać jak dziecko. Wcześniej bardzo płytki sen, byle szelest mnie wybudzał i od razu mi ciśnienie z nerwów skakało. Zacznij kontrolować również ciśnienie bo to też mocno może wpływać na sen, a w połączeniu z nerwami stwarza się idealne warunki do tego aby to wszystko dawało taki efekt.
2
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fragment

Następny temat

Pomoc w rozpisany cyklu

WHEY premium