SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bezpieczny Cykl na metanabol genesis 10mg. porady od WAS!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6302

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Waga

76

Wzrost

175

Obwód ramienia

39

Obwód klatki

110

Obwód uda

58

Obwód talii

84

Staż na siłowni

5rok

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Białko: 2,50 g/kg, Węglowodany: 5,88 g/kg,Tłuszcz: 1,36 g/kg,Kalorie: 44,27 kcal/kg

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Nie było nigdy.

Opisz swój plan treningowy

4 razy w tyg split. klata+triceps, plecy + biceps, nogi+barki, triceps+biceps

Cel cyklu

Czysta masa mięsniowa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Cyk kreatynoway obecnie na no xplode+monohydrant creatyny

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

14%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

tędencja do przybierania tłuszczu

Stan zdrowia

bardzo dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

NIE

PPM (podstawowa przemiana materii)

dobra

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

120kg wyciskanie klata, 100kg martwy ciag, 110kg przysiady ze sztanga
Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1341
Witam Wszystkich. Ćwiczę już od 5 lat, z drobnymi przerwami, intensywnie od 2 lat. Sylwetka jest już nawet fajna, lecz brakuje mi tych jeszcze kilku kg masy, dlatego chciałbym się wspomóc w końcu z tą "nie zawodną metką" . Dużo czytałem o tym, lecz i tak mam jeszcze wątpliwości, i chciałbym się Was jeszcze doradzić i wysłuchać opini osób którzy już mieli styczność z tym SAA. Na początek to zakupiłem od kolegi Metanabol Genesis 10mg, moja waga obecna to 76kg przy 175cm. Chciałbym bardzo bezpiecznie wykonać ten cykl,dlatego doradzcie mi dawkowanie, czy 20mg to jest dobra dawka na 6tyg które chce zrobić? Boję się skutków ubocznych ,dlatego chce bezpiecznie zaatakować, gdyz przy wyzszych dawkach wieksze prawdopodobienstwo wystapienia skutków ubocznych, dlatego doradźcie przy dawkowaniu . Druga sprawa, przed połknięciem mety zarzucić hepatil czy esentale forte? Co do dodatkowych rzeczy którymi się chce wspomóc to: aminokwasy, białko, witaminy, tran+dieta ułożona która długi czas już stosuje. (pod ręką nolvadex, i na koniec clomid) Proszę o porady, co jeszcze dokupić, no i jak to stosować było by wszystko najlepiej. z góry dzięki wszystkim za wszelką pomoc udzielając się w moim temacie. Pozdrawiam !
1

"Jak do mnie mówisz, to milcz!"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Ziomuś ale nie odświeżaj starych i nie swoich tematów. Masz swój i jego się trzymaj:

https://www.sfd.pl/Metka_Genesis-t1127714.html 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
https://www.sfd.pl/temat429641/ 

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1341
A mozecie doradzic, bo wlasnie sie widzialem z kolega, i zaproponował mi zamiast mety Turinabol cos takiego, ze tez fajnie kopie, jak to działa? Lepsze niż meta? mniej skutków ubocznych? dobrze zrobi? czy pozostac przy mecie?

"Jak do mnie mówisz, to milcz!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Użyj wyszukiwarki wpisz magiczne słowo,, Turinabol ''.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
zostań przy mecie 20 mg na 1 cykl możesz spróbować choć ja bym optował nad 30 mg dzieinne przez 7-8 tygodni

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1341
lodzianin pytam, bo czytam teraz o tym turinabol i o wiele mniej skutkow ubocznych niz w mecie, a na to najwieksza uwage zwracam, doradz mi czy przy dawce około 30mg mety i tabletek osłonowych, moze wystapic gino? czy to za mała dawka?

"Jak do mnie mówisz, to milcz!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
może lecz szanse na to są male
kup nolvadex i trzymaj pod ręką
turi dostać ori jest ciężko
jak by się coś zaczynało dziać z gino idziesz rano do labu robisz badanie estro kszt 20-30 złoty w południe masz wyniki
jak by estro było wysoko wrzucasz nolve ot tyle

jest to jeden z najbezpieczniejszych cykli

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1341
rozumiem, a czy mozesz mi doradzic jakie osłonówki były by najlepsze do tej mety? jedni mowia o essentiale forte a po cyklu hepatil a inni zeby hepatil brac cały czas. Twoje zdanie jakie jest na ten temat?

"Jak do mnie mówisz, to milcz!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
możesz dawać jakiś hepatil możesz esselive/essentiale lub taniej lecytynę
po cyklu dobrze jak byś załatwił sobie heparegan 100-200 tab najlepsze chyba na regenerację
poza tym 8 tyg w takiej dawce to nie jest jakies duże obciążenie dla wątroby która doskonale się regeneruję
tak więc nie nakręcaj się bo wiedz że jesteś pewnie jednym z miliona osób które jadły metkę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1341
Ale ja wole mieć najpierw wiedzę, a później coś probowac a nie na odwrót :) więc bez różnicy co bede łykał? i to brać odrazu po posiłku osłonówke a dopiero później mete lykac?

"Jak do mnie mówisz, to milcz!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
bez różnicy czy przed/w trakcie/czy po
razem z posiłkiem ma iść metka i oslonówka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

omka deca wino master

Następny temat

nie chce kończyc cyklu i co dalej

WHEY premium