SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bellator 106 wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245


Eddie Alvarez def. Michael Chandler (c) Split decision (48-47, 47-48, 48-47)
Emanuel Newton def. Muhammed Lawal Unanimous decision (49-46, 49-46, 49-46)
Daniel Straus def. Pat Curran (c) Unanimous decision (49-45, 48-46, 48-46) 5 5:00 [c]
Joe Riggs def. Mike Bronzoulis Unanimous decision (30-27, 30-27, 30-27)
Mike Richman def. Akop Stepanyan TKO (punches)
Cristiano Souza def. Alejandro Garcia Submission (rear naked choke)
Brandon Halsey def. Hector Ramirez TKO (punches)
Mike Guymon def. Aaron Miller Submission (triangle choke)
Cleber Luciano def. Joe Camacho Unanimous decision (30-27, 30-27, 30-27)
Josh Smith def. Darren Smith Unanimous decision (29-28, 29-28, 29-28)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1305
To prawda, potrafię zrozumieć split decision ale wolałbym żeby karta jeszcze jednego sędziego była 48-47 na korzyść Michaela, ew. 48-48 co dałoby remis który byłby bardziej sprawiedliwy niż zwycięstwo Eddiego.

Na profilu Eddiego i Michaela na facebooku także jest sporo głosów że "Michael was robbed".

Ogólnie to co trzeba powiedzieć - Eddie od ostatniej walki zrobił kolosalny postęp w stójce, szybkie i przede wszystkim bardzo skuteczne proste rozbiły oko Mika ale poza prostymi Eddie niewiele pokazał. Michael zaskakiwał jak np. latającym kolanem czy kopnięciem bocznym, miał plecy Eddiego, wiele razy sprowadzał i skutecznie bronił się przed sprowadzeniami.

Wydaje mi się też że za dużo siły Michaela kosztowała próba poddania w pierwszej rundzie. Przed nim Michael nawet w stójce był dużo szybszy, po nim ręce zrobiły się ciężkie. Ale z drugiej strony niewiele brakowało żeby Chandler wpiął tą nogę, szkoda że się nie udało.

Tak czy inaczej niesamowita walka, Chandler vs Alvarez 1 była rewelacyjna, ta walka była godną kontynuacją. Lubię obydwu zawodników chociaż bardziej Michaela i wierzę, że w trzeciej walce udowodni że to jemu należy się zwycięstwo.


PS.
Dla fanów Michaela - mój ulubiony HL: :) polecam




PS2.:



Zmieniony przez - hajhaczi w dniu 2013-11-04 14:17:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Puar
Obaj to mega koty, kurde nieźle Alvarez sponiewierał Chandlera. Najpierw to Chandler narzucał presję ale potem chyba trochę opadł z sił... wystarczy popatrzeć na jego twarz żeby się domyślić czemu.
Te ciągłe przejścia z klinczu i słipy w parterze z obu stron były zaj**iste świetna walka!

A Bellator dostał prztyka w nos.


I Newton jest dobry.

Dawać Alvareza i Chandlera do UFC

Zmieniony przez - Puar w dniu 2013-11-03 05:54:13

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Dwóch znakomitych lekkich, ale czy mieliby coś na Pettisa ?

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Nie, ale sieczka byla by niezla, obaj walcza bardzo efektownie. A w LW jest spora konkrencja, wiec bylo by bardzo duzo ciekawych pojedynkow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
jak dla mnie Chandler wygrał, ale obejrzę jeszcze raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widzieliście mine tej mendy z Bellatora która nie chciała go puścić do UFC? hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Obejrzalem tylko na razie walke Kinga Mo i ta walka tylko potwierdza, ze na pewnym poziomie nie ma czegos takiego jak lucky punch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377
48-47 dla chandlera, nie wiem jak można to było inaczej punktować

1,2,4 - chandler 3,5 - alvarez

chciałbym ich obu zobaczyć w UFC wtedy się okaże ile naprawdę potrafią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
2 runda mogla isc w dwie strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1305
"48-47 dla chandlera, nie wiem jak można to było inaczej punktować

1,2,4 - chandler 3,5 - alvarez"

W pełni się zgadzam. Chandler dla mnie wygrał tą walkę.
2 runda dla Alvaeza? Jakim cudem niby?

Myślę że rozbita twarz Chandlera mogła jakoś wpłynąć na punktowanie ale jestem zawiedziony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
JW. Chandler powinien wygrać pojedynek według zasad pinktowych, jednak sędziowie chyba bardziej kierowalisie rozbitą twarzą Chandlera. No ale walka była naprawde wyrównana, także split decision takie krzywdzące nie jest. Czekam z niecierpliwością na ich 3 starcie, takie trylogie to ja moge oglądać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bellator 106 Chandler vs Alvarez na żywo

Następny temat

Fighting for a Generation: 20 Years of the UFC

WHEY premium