SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bedzie walka KOKSU vs ANDY BRYNIARSKI ?

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chłopaczki z klubów, którzy ćwiczą trochę roznieśliby koksa i tyle by było z kłamczuszkiem Dlatego musi walczyć z aktorami, ciotami... może ustawcie mu walkę z modelkami.

Zmieniony przez - Mlekołak w dniu 2012-05-24 10:49:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem po co ten cyrk, pewnie dla kasy. Nie wiem michal dlaczego podsycasz takie rzeczy, rozumiem ze zlapales sroke za ogon ale czasami warto przystopowac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1021 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9566
Ja mogę nawet za tysiaczka wyjść. w Najgorszym wypadku poklaskam sobie jak najman, a kasa wpadnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 44 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14840
co za żenada chyba zbliża się mma attack ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
" Bedzie walka KOKSU vs ANDY BRYNIARSKI ?"

Niech sobie walczą , a kogo to obchodzi , z kim tam wyjaśnia sobie koksu.

widzę że LAS VEGAS ładnie rysuję banię

Niech Koksu się zmierzy z Jerrym Springerem - to na pewno będę zainteresowany .

Tylko kvvvrwa ludzie za oceanu nie mieszajcie nam tego do sportu i róbcie u siebie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To pajacowanie podoba się już tylko grupie 10-16 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
ze niektorym nie jest glupio publicznie 'walczyc' na takim poziomie,przeciez kazdy chlopak ktory troche trenuje,wysmial ta ostatnia walke koksa,bo wygladalo to jak jakis kabaret.fajnie,ze stłukł najmana,ale lepiej zeby to byla jednorazowa przygoda,moze nastepny pojedynek koksu rozwiaze na strzelanie rzutow karnych,albo na rzuty osobiste,powinno to lepiej wygladac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Siedzicie i p******icie. Koksu niech robi co chce, mi to zwisa. Ja tam lubię oglądać freaki. Kasa?! A kto walczy za darmo?! Zazdrościcie?!

Nie jadę po nikim, bo nie mam takiego celu. Po prostu rozumiem, że business is business i nikogo bym tu źle nie oceniał. To życie Koksa, jego zdrowie, jego kariera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
TA TA TA autograf chcesz dostać

a kto tu zazdrości , przecież napisałem KOGO TO OBCHODZI dla mnie on sobie może tańczyć tańczyć na c......u w telewizji i trzepać na tym kasę .

kogo to obchodzi , tylko nie w kraju u nas tego nie robi , bo na freak to za słaby poziom reprezentuję .

czytaj z zrozumieniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
alphalyr
Pytanie do Michaela: mam nadzieje ze ta walka odbędzie się w USA, chyba nie macie zamiaru przynieść tego cyrku do polski i znowu zarabiać na jakimś "frikfajcie"


Panie "przepłacona kreatyna" , Ty się lepiej nie wypowiadaj bo każdy twój komentarz to tylko Cię pogrąża.

Pieniądze ludzi to ich indywidualna sprawa. Ty np wydajesz je na kreatynę za 200zł inni na coś innego. Oczywiście głupotą jest wydać te 200zł na kreatynę haha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grainfields

Następny temat

Hardkorowy Koksu u Kuby Wojewódzkiego.

WHEY premium