SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bedzie walka KOKSU vs ANDY BRYNIARSKI ?

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 736
kult tak czy siak żyjemy w kraju gdzie obowiązuje wolność słowa, a to czy demokracja jest dobra czy zła trudno jednoznacznie oceniać każdy ustrój ma swoje wady i zalety. Są napewno gorsze ustroje. No tak, przecież on nikogo nie obraża on cały czas żartuje, przecież to był żart. Można i tak... Żeby Robert robił tyle dla siebie pomagając innym to było by super. Tak tak pamiętam ten cudowny występ gdzie nawet się nie dogadali przyjechali artyści nikt nic nie wiedział że to charytatywnie ma być i zgarnęli całą kasę za wejściówki. Charytatywnie to Koksu w porównaniu z Najmanem nie istnieje. Takie gadanie, pokaż mi wyraz buractwa Najman co że nie podał ręki gościowi który co odcinek jedzie po nim na Radio Koksu ? Śmieszne. Jak go plują to nie będzie udawał że deszcz pada zresztą już o tym kiedyś pisałem. Koksu został celebrytą to robi z siebie upośledzonego pajaca więc nie wiem co gorsze, Najman przynajmniej ma jakąś inteligencję i z gościem można normalnie pogadać. Nie jestem fanem Najmana, jak dla mnie Najman z Koksem są siebie warci ale jak już bym miał wybierać mniejsze zło to 100 razy wolę Marcina od Koksa. Daj mi przykład buractwa Marcina, weź pod uwagę że np. przed walką z Pudzianem to wszystko było robione na potrzeby mediów do czego sami się później przyznali (teraz wielcy koledzy). W walce z Saletą i Koksem tylko się bronił, miał się położyć i czekać aż go splują ? Koksu inteligencją nie grzeszy, w kulturystyce niewiele już znaczy tyle co Najman w bokskie więc wziął się za zbieranie hajsu na spokojną starość, przy nim jeszcze kolega Michał sobie trochę dozbiera.

Wracając jeszcze do tego niepodania ręki to prawda taka że Najman w odróżnieniu od Koksa ma jeszcze zalążki, resztki honoru.

Zmieniony przez - Masone w dniu 2012-05-27 21:55:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Demokracja to ustroj w ktorym 2 glupkow przeglosuje 1 profesora i dlatego jest jak jest w kraju, nie tylko u nas, to mi wystarczy. Nie patrze gdzie sa gorsze ustroje, ja chce lepiej Co do buractwa gejzydmana to tyle tego jest ze nie chce mi sie pisac, powiem Ci ze obserwuje jego "kariere" od poczatku, nawet jak wygyrwal, do tego mialem ta nie przyjemnosc z nim rozmawiac, jest z okolic mojej rodziny, dla mnie czlowiek porazka, do tego te akcje charytatywne na ktorych robi niezla kase, a udaje takiego dobrego i biednego... Co do yntelignecji gejzydmana to wole milego glupka ktory mnie szanuje niz buraka yntelygenta ktory zachowuje sie jak gejzydman, mialem ta nieprzyjemnosc go sluchac na zywo i gadac lata temu, nie dziekuje... Gejzydman nie jest zadnym kumplem pudzilli...to tez mowi pod publike... Nie jestem ani fanem koksa a juz napewno nie gejzydmana, ale ich nie da sie prownac tak jak Ty porownujesz. Zobacz jego pierwsze walki tego pseudosportowaca i jego pierwsze wywiady..burak..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 736
Trzeba się cieszyć z tego co się ma mogłeś się urodzić w takiej Korei Północnej i teraz pompował byś bicka gdzieś w kopalni po 24 godziny na dobę z drastyczną dietą redukcyjną. Tak bez urazy, pisze to tak pół żartem pół serio ale jak czytam gejzydman to też mi to lekkim buractwem śmierdzi. Nie obserwuje jego kariery od poczęcia jednak dobre 8 lat, 3 razy miałem okazje z nim rozmawiać w tym jeden raz dłużej. Dla mnie Marcin jest człowiekiem któremu nie wyszło w sporcie i zaczął promować się jak celebryta (zupełnia jak Koksu obecnie). Jednak jest inteligentny, z zasadami, miło się go słucha, a to że nie daje sobą pomiatać i jak ktoś mu staje na odcisk to nie przebiera w słowach to ma być wada ? Według mnie to zaleta. Na każdych akcjach charytatywnych ktoś zarabia wiadomo to nie od dziś, ale znaczna cześć wspomaga potrzebujących, niech Koksu zrobi taką kasę pomagając przy tym innym tyle co Marcin to pogadamy. Najman szanuje jeśli ty go szanujesz, to jest chyba normalne że nie masz szacunku go kogoś kto nie ma go dla Ciebie. Eeee obaj pod publikę najpierw się zbesztali a później przyznali że to była gra i że są kumplami ? Wątpie. Wiadomo jakimiś wielkimi przyjaciółmi nie są, ale to co było przed walką było tylko grą, trickiem promocyjnymy i nie czują do siebie jadu. No widzisz to mamy zupełnie odmne zdania na temat tych 2 pseudo sportowców. I może niech tak zostanie bo tak pisać możemy sobie latami i tak nikt z nas pewnie zdania nie zmieni.

Zmieniony przez - Masone w dniu 2012-05-27 22:17:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi smierdzi buractwem to co on robi i jak sie "promuje" placzac pozniej ze to tylko gra i nie wie dlaczego ludzie go nienawidza, jak male dziecko. Nasra sobie w spodnie i nie wie czemu smierdzi. Z zasadami/ Czy Ty wiesz ile ludzi wyj**al w czestachowie?!chyba nie? zasadami? ze wygrywa mimo ze przegrywa, ze konczy kariere i zaraz wraca, takie zasady mam gdzies.... Nie chodzi czy daje soba pomiatac czy nie, ale jak jest taki inteligetny jak mowisz to moglbym ripostowac inteligetnie a nie jak burak ktorym jest i bedzie. Gejzydman nie szanuje ludzi za bardzo, nawet sportu , bo ciagle wraca i kaleczy sport, nie ma szacunku do siebie, bo lamie slowo i wraca na ring, bo wygrywa mimo ze przegrywa, gdzie tutaj szacunek?Jesli jest inteligetny to i inteligentnie by ripostowal. Koksu taki niby glupi a na koniec walki ladnie sakrastycznie przyj**al... Bez obrazania zbytnio i dziwow...gdyby gejzydman wygral to by sie dzialo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie chodzi o zmiane zdania, tylko ja o gejzydmanie wiem o wiele wiecej niz Ty uwierz mi, za czasow jak jeszcze zegarkami handlowal i robil ludzi na kase.... Moj kuzyn nawet kupil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 736
Kult ochłoń ;) Nie wiem nabawiłeś się jakiegoś kompleksu Najmana czy co ? Piszesz o nim burak, obraża itp itd a sam pisząc na niego gejzdyman to powielasz. A Koksu co robi ? Drwi na radiu po czym udaje niewinnego. Obrazić można na wiele sposobów, nie koniecznie trzeba używać słów k***a, h** itp. Obaj są nasrani równo ale dla mnie mniejszym złem jest Marcin. Piszesz jest burakiem i będzie ale konkretów nie podajesz. Koksu szanuje sport, szanuje MMA ? Robert nie kaleczy MMA ? Sam brak szacunku przejawia przez to że cały czas się spuszcza mówiąc że nic nie trenował a mimo to spuścił łomot Najmanowi. Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem. Koksu mało ludzi wyj**ał opowiadając bajki jakich on supli nie wp*****la i jakie są cudowne ? Skąd wiesz ile ja wiem o Najmanie że piszesz że wiesz więcej ? Może i wiesz ale z kąd ta pewność ? Hę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 736
I druga sprawa nie zagłębiam się w lata 90,80 kiedy to Marcin handlował zegarkami, łatwo Ci o nim pisać bo nie wiem co w tym czasie robił Koksu i tu nie ma porównania. Człowiek w młodości różne głupoty robił i wiem to sam po sobie ja oceniam to co widzę tu i teraz i przez ostatnie 5-6 lat. I mówię to co teraz widzę i jak to oceniam. Człowiek w przeciągu paru lat może się driametralnie zmienić i według mnie wyciąganie brudów sprzed 10 lat jest bez sensu, jak to mówią człowiek uczy się na błędach więc popełnia je kazdy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jestem ochłoniety pije wlasnie zimne piwko. Traktuje gejzydmana jak on traktuje innych , dlaczego mam byc dla niego mily? Potem powiem ze to taka gra, marketing a on w to wierzyCo do konkretow - nie moge podac na forum, bo moga byc problemy. Wiesz jak by nie patrzyc robo wystartowal raz, gejzydman wiele razy i zawsze wraca i wygyrwa mimo ze przegrywa, wiec kto tutaj jest mniejszym zlem?robo pokazal ze kazdy , doslownie kazdy moze gejzydmana ubic. Pisalem skad wiem, gdybym nie wiedzial, inaczej bym sie o nim odnosil... Ty tez... Jesli chodzi o waly i handel zegarkami, suszarkami itp to do dzisiaj waluje ludzi ,ale inaczej... Co mu zostalo, nie slyszalem aby teraz czy kiedys koksu walowal kogos, oprocz reklamowania cybera, ale to nie wiadome jest nic tam iczekamy na rozjasnienie sprawy... Masz racje, czlowiek moze sie zmienic w 5 min, ale jak sie nie zmienia i waluje dalej na wieksza skale to jest zle. Widzisz mam zwiazane rece, na forum nie mozna pisac o paru sprawach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dam taki tip - sprobuj sie dowiedziec ile spraw ma gejzydman i jakie z jakimi ludzmi, to rozjasni Ci sytuacje. Kto zyje, zyl w jego okolicach i mial z nim doczynienia to wie. Dla mnie facet spalowny, koksu dopiero sie spala, kazdy potrzbuje czasu i sumy aby sie do konca zeszmacic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 736
Najman jedynie po walce z Saletą mówi że wygrał choć przegrał. Po walce z Pudzianem czy Koksem uczciwi przyznał że przegrał i mogę nawet tu wstawić film jak to mówi. No nie wiem piszesz dośc tajemniczo więc tak naprawdę trudno cokolwiek stwierdzić możesz wiesz o czyms o czym ja nie wiem ale ponieważ nie może tego ujawinić to się pewnie nie dowiem więc oceniam sytuację z tego co wiem. Zresztą nie ważne które zło mniejsze mówią że nie ma mnieszego zła, dla mnie i jeden i drugi jest spalony, denerwuje mnie tylko to że Koksa mimo wszystko się liże choć każdy wie co robi, jaki jest.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grainfields

Następny temat

Hardkorowy Koksu u Kuby Wojewódzkiego.

WHEY premium