SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bark - nie wiem o co chodzi

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1042
Problem polega na tym, że w grudniu 2012 bolał mnie bark promieniujac az na kark. Byłem u fizjoterapeuty który mi jakies punktyn erwowe ponaciskał w ciagu 3-4 wizyt i ból przeszedl. Byłem u niego na 2miesiecznej rehabilitacji gdzie ćwiczył ze mną. Zauważyłem ze ćwiczy ze mną mięśnie które po wystąpieniu bólu przestał funkcjonowac ( podniesienie szklanki tą reką zeby sie napic było prawie nie mozliwe ) Po jakimś czasie miesnie zaczely lepiej pracować, ale przedni miesien naramienny jest w opłakanym stanie. To znaczy że jego siła spała do poziomu załosnego ( podniesienie 5kg prostą reką na przeciw siebie jest trudne a po 2 powtorzeniach nie mam na to siły ) Przy odniesieniu nawet małych ciezarów napina sie on bardzo mocno ale nic mu to nie daje i występuje ból. Z nim jest najgorzej ale reszta miesni naramiennych tez nie funkcjonuje za dobrze chociaz przy nich nie wystepuje ból. Tylni miesien tez stracił na mocy ( ostatnio kompletnie odpuscil przy cwiczeniu barku poprzez podnoszenie hantli w górę i wyrwało mi to wgl reke ze stawu ... ) Czy ktoś moze miał podobny problem ? Reahbilitant twierdzi ze to przeciazenie no ale ile taki miesien sie moze regenerowac ? ( miał 2 miesiace odpoczynku )
Ogólnie wybieram sie do lekarza ale chcialbym znac takze opinie " waszą ". Na usg stwierdzono blizny na miesniach barku ale to przez wypadanie jego ze stawu :) W grudniu podczas bolu gdy miesnie wysiadly wypadl mi tak z 6-7 razy :)
Proszę o opinię i pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Czasami fizjoterapeuci/terapeuci manualni wiedzą więcej niż lek med. Jednak nie zaszkodzi zasięgnąć i ich opinii.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 67 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 716
wznacniaj wszystkie miesnie stożka rotatorów tj. nadgrzebieniowy, podgrzebieniowy, podłopatkowy + obły mniejszy + obły większy. po 4serie i 20-30 powt codziennie przez 2-3 miesiące

pozdro!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sen

Następny temat

Prawidłowe ciśnienie i tętno??

WHEY premium