SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prawidłowe ciśnienie i tętno??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 170
Jestem mężczyzna, mam 22 lat, ok 177 cm wzrostu i waże 83 kg. Wczoraj mieżałem ciśnienie i pokazało mi 126/74 i tętna 90. Czy to jest prawidłowe?? Jeśli nie to prosze napisac jakie jest prawidłowe?? Z góry dzieki za odpowiedzi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Coś się dzieje niepokojącego..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 170
Nie nic. tylko ja regularnie mierze sobie ciśnienie i się chciałem dowiedzieć czy to ciśnienie co wczoraj miałem to jest prawidłowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Jest ok. Tętno trochę za wysokie ale pewnie pomiar był z marszu więc dlatego.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Sory że się wkleję. Ale również mierzyłem sobie dziś ciśnienie a nie ma sensu zakładać osobnego tematu. 141/72 przy wadze 85+ ? Coś za wysoko chyba?

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 688 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3520
zmierz jutro rano ponownie cicnienie i podaj wynik jak narazie nic niepokojacego nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Na podstawie 1 pomiaru nie ma co stawiać diagnozy. Bardzo ważnym jest również przygotowanie do pomiaru aby nie mieć podstaw, że został wykonany po nawet minimalnym wysiłku czy wzburzeniu emocjonalnym.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 71 Wiek 54 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 271
Dodając krzykacza. 10-15 minut spokoju przed badaniem da bardziej obiektywne wyniki. Tętna przy okazji też.
Ciśnienie 145 skurczowe w tym wieku? Nie do końca dobre. Zbadaj raz jeszcze w spokoju
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bark - nie wiem o co chodzi

Następny temat

suchość w gardle podczas wysiłku fizycznego

WHEY premium