SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bardzo zle samopoczucie po cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 443 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11716
dzisiaj bedzie drugi dzien, jeszcze najgorszego nie ma, ale wiem jak to bedzie kiedy clom sie rozkreci, jak po kazdym cyklu. wczoraj po pierwszej dawce cloma nocka ocziwiscie nie przespana,

"wolę ponieść śmierć próbując wstać niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 314 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4776
ja ta na clomie spałem jak zabity zawsze, dosłownie położyłem się zamknełem oczy i spałem jak zabity :P
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 443 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11716
na mnie dziala dziwnie clomid, jakas dziwna tolerancja

"wolę ponieść śmierć próbując wstać niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94793 Napisanych postów 364802 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670135
ja bym dał 40/20/10 mowa o tygodniach

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 443 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11716
to od dzisiaj dac 40/20/10/? cloma odlozyc rozumiem? dodam jeszcze ze hcg pod koniec cyklu bylo

"wolę ponieść śmierć próbując wstać niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94793 Napisanych postów 364802 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670135
tak, cloma odstawić
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 443 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11716
ok dzieki za pomoc, odezwe sie za kilka dni i powiem czy pomoglo i jak sie czuje na tym
1

"wolę ponieść śmierć próbując wstać niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94793 Napisanych postów 364802 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670135
na poprawę reszty rzeczy provi powinno pomóc

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Pociesz się tym, że po clomidzie i HCG będziesz strzelał dużo bardziej obficie .

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1760 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6397
Kumpel tez tak mial. Bral solo tescia a odblok na samym arimidexie czy tam arimadexie bo juz nie pamietam. Ale odblokowal sie dobrze. w sumie to tylko z powodu braku dostepu do cloma i nolvy . A na 1 cykl lekki hcg nie zarzucal.
W sumie duzo osob poleca na pct ari.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zimowy Cyklon

Następny temat

Susta z dose generic ?

WHEY premium