SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Złe samopoczucie na cyklu.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Moze ktos sie wypowie w tym temacie...

Otoz znajduje sie w 14 tygodniu cyklu(4 tygodnie temu skonczylem deke i cido z zaczalem suste + bolda) i od jakis 2-3 tygodni chodze jak zombie.

Wiecznie ospaly, zmeczony, leniwy. Kompletnie nic mi sie nie chce. Do tego od kilku dni, kazdego ranka czuje jak mi sie zbiera na wymioty :/

Przez to ospanie, ostatnie 3 tygodnie cyklu, po prostu z***alem, ****owa dieta, ****owe treningi. Myslalem, ze moze to przez gestosc krwi? Zaczalem brac polopiryneS przed treningiem, na rozrzedzenie jej, ale jakos niespecjalnie pomaga.

Jakies pomysly?

Zmieniony przez - rev84 w dniu 2008-05-06 09:13:29
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Ok dzisiaj odbieram hcg i sally.

Ile hcg 1000 czy 500 ed?

To samo z sally, nigdy nie bralem, jakie dawki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
tez tak mialem, tylko w ok. 17tym tygodniu. bylem zmeczony i kiepsko sie czulem.

biles w trakcie hcg albo/i podjadales clom?

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Nie, mialem zamiar bic w 12 tygodniu hcg, ale zaniechalem.

Ogolnie, odechcialo mi sie dalej ciagnac cykl, bo mam takiego lenia, ze nieraz nie chce mi sie po prostu wstac z lozka, zeby zrobic sobie shaika proteinowego :/ Masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
masz dokladnie to samo co ja mialem.
hcg+clom okresowo stosowane bardzo w tym pomagaja (leci mi teraz 18tydzien ON i jest super, ale juz 2 razy robilem "przywracanie normalnosci").

ja bym po porstu zakonczyl cyklon, nie ma po co cie meczyc. osiagnales co chciales osiagnac? wiadomo, ze zawsze jest za malo ale w granicach rozsadku?

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Hehe, ze tak powiem, poprzez zawalone ostatnie 3 tygodnie, ogolne braki w odzywianiu i niestety, ale wyszly takze braki wiedzy w treningu musze przyznac, iz z wynikiem jestem hmmmm "w dupie" :/

Jestem mega niezadowolony, zreszta, dzisiaj po pracy wrzuce filmik to sam zobaczysz, ze nie bardzo jest z czego byc zadowolonym. Coz, z***alem go na wlasne zycznie.

Teoretycznie, zostalo mi jeszcze 9 tygodni, w tym takie srodki, jak wino,prop na zejscie no i caly czas jeszcze bold. Nie wiem czy nie starac sie troche podrzezbic, bo niestety, bebech mi wy***alo i ogolnie jestem "nalany".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
to ja bym zrobil tak (od razu pisze - ja bym zrobil, nie mowie, ze to super rozwiazanie, nie mowie ze to skuteczne, po prostu moj pomysl, ale na pewno bym go wcielil w zycie):
- przestal bym bic suste (bold zostaje)
- tydizen po ostatnim szocie susty 10 dni hcg (500j dziennie)+clom (1tabs) + nolva (1 tabs), gdybym mial ari, to bym rozwazyl dodanie
- po skonczonym hcg (i dodatkach) ogien z susta i kontynuacja cyklu.

podkreslam - to tylko moj pomysl, nie jestem zadnym specem, ale widze, ze wiekszosc prezentowanych schematow jest... schematyczna i trzeba szukac wlasnych opcji.

aha - w trakcie hcg bym troszke zluzowal z treningiem, rozladowal sie, zeby potem uderzyc z pelna moca.

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2008-05-06 09:49:25

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Ogolnie ari mam, tylko tak jak mowie, przez moje lenistwo zaniechalem brania, ale od wczoraj, wzialem sie w garsc i zaczalem znowu podjadac, bo powaznie, zaczynam na ryju wygladac jak najzwyklejszy prosiak i szczerze mowiac nie podoba mi sie to :/

To moze w zwiazku z tym, iz chce sie podrzezbic(od stycznia zrobie nowy cykl masowy, z wieksza wiedza i przygotowaniem), byloby lepiej tak jak mowisz, przestac bic suste, 10 dni hcg, ale po skonczynym hcg uderzyc po prostu propem do konca cyklu? Bo i tak zostalo by ca. 7 tygodni do zakonczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
moze i tak byc, ja bym przestal bic suste i poczekal, zeby po prostu spadl poziome tescia we krwi troche i wtedy zrobic to hcg (zeby nie ladowac tego na wysokim tesciu).

a to czy wskoczysz na prop, czy na suste - to juz twoj wybor. chodzi o mala "normalizacje" (choc nic do konca nie znormalnieje, jestes on caly czas) organizmu.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
A jak sie ma stezenie bolda do brania hcg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
bolda i tak krotko robisz, ja bym nie przestawal bic (jesli zamierzasz wrocic na pelna moc z susta, jesli prop - to rozwazylbym czy ciagnac bolda).

jeszcze raz mowie - to nie jest zaden schemat, ktory tysiace wyprobowalo, tak bym po prostu zrobil i popatrzyl ja wyjdzie. gorzej byc nie moze, lepiej moze sie udac.

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2008-05-06 10:00:08

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
A czemu nie jestes przekonany do bicia bolda razem z propem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciekawe ebooki o saa

Następny temat

"czysta masa"

WHEY premium