SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bardzo proszę o radę

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 187
Nie jestem w stanie przytyć chociaż jem normalnie, nawet czasami sporo. W zasadzie od zawsze mam bardzo szczupłą posturę ale jestem jak najbardziej zdrowy. Zastanawiam sie skoro jedzenie nie działa czy nie wspomóc tego odżywką. Oczywiście mam na myśli przytycie (wraz z ćwiczeniami) ale nie zamierzam robić z siebie supermena. Poprostu dla siebie chcę przybrać na wadze, bo mam sporą niedowagę. I tu są moje pytania:
1 Czy taka odżywka jest bezpieczna dla zdrowia
2 Jaką polecacie, chodzi mi o renomowaną, markową. Wyczytałem że trec mass xxl jest bardzo dobra.
3 Jeśli juz udałoby mi się przybrać na masie to czy odstawienie potem odzywki nie spowoduje natychmiastowej utraty tej wagi, bo jeśli tak to bezcelowe jest zaczynanie takiego cyklu. A tez nie mam zamiaru brac całe życie czegoś takiego.
Bardzo proszę o naprawdę rzetelne opinie i rady.
POZDRAWIAM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Trudno powiedzieć jeżeli w tym będzie więcej kalorii niż spalasz to da bardzo dużo, jeżeli nie-zero efektów.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Polecamy WYLICZONĄ dietę, nie jem w miarę dużo, z NADWYŻKĄ KALORYCZNĄ, czyli bilansem kalorycznym NA PLUS, prosto mówiąc, żebyś dostarczał WIĘCEJ kalorii niż SPALASZ. Dużo jeść, a mieć nadmiar kalorii w diecie-to dwie różne rzeczy.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jesli jesz i nie tyjesz - tzn ze albo jesz zle produkty, albo jesz za malo

gainerem mozesz sie wspomoc, ale lepiej jest dostarczac kalorie z jedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 187
żeby było jaśniej - jem dużo a co do ilości kalorii to nie ma czasu za bardzo na obliczanie diety i sporządzanie super posiłków bo to naprawde zajmuje sporo czasu a mi praca i studia na to nie pozwalają. Krótko mówiąc miałem na mysli wspomaganie dotychczasowego jedzenia gainerem, ale może to zły pomysł. Ale i tak wciąż nie mam odpowiedzi na moje wczesniejsze 3 pytania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 689
Napisz może, co rozumiesz przez jem dużo? Należy jeść często 5, 6 posiłków minimum dziennie i też nie byle czego, tzn. np. same kanapki. Dużo różnych wartościowych pokarmów. Do tego mowisz o treningu (ćwiczeniach), na czym one miały by polegać na basenie w domu czy na siłowni. Jeśli tak to jak czesto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 187
5 posiłków (kanapki,bułki) w tym oczywiście gorący obiad (np pierś z kurczaka, surówki). A co do świczeń to codziennie w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
dużo to pojęcie względne

jeśli nie dostarczasz więcej energii niż spalasz - nie tyjesz, proste

możesz wspomagać dotychczasowe jedzenie gainerem, ale to, że będziesz go jadł wcale nie zagwarantuje wzrostu masy

dużo prościej byłoby policzyć zapotrzebowanie i kaloryczność Twojego jedzenia - nie zajmuje to wcale tak dużo czasu

ad. 1 generalnie tak, choć cukry w nich zawarte ogólnie za zdrowe nie uchodzą
ad. 2 może być, wszystkie są do siebie bardzo podobne
ad. 3 nie, tyjesz od dodatniego bilansu kalorycznego, chudniesz od ujemnego - odżywka bezpośrednio się z tym nie wiąże

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 187
no i oczywiście często płatki na mleku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 187
ja rozumiem że od dodatniego bilansu kalorii tyje się a od ujemnego chudnie, ale nie w tym rzecz. Pytanie, czy jeśli te dodatkowe kalorie z gainera nie będą juz brane i nastapi powrót tylko do jedzenia takiego jak wczesniej to czy waga poleci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
edytuj posty

jeśli dodatkowe kalorie z gainera, spowodują uzyskanie dodatniego bilansu kalorycznego - to przytyjesz

jeśli po odstawieniu gainera, będziesz jadł tyle kalorii, że bilans będzie ujemny - schudniesz

jeśli będziesz jadł adekwatnie więcej do wzrostu wagi i bilans będzie zerowy lub dodatni - nie schudniesz

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 187
reasumując spróbować gainera?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SHOCK THERAPY+ STORM czy Cytocell + Cytonox co wybrac??

Następny temat

Warto czy nie ? Proszę o opinie.

WHEY premium