SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bandaże i ochraniacz

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
To że Ci trochę więcej bandaża zostanie czy skończy się wcześniej zależy od jego długości i od wielkości Twojej dłoni


Zmieniony przez - 4rScorpion w dniu 2009-12-22 17:07:57

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5241
to wiem,ale czy jest wiele sposobów wiązania bandaży i nie iwem,który najlepiej wybrać, czy to jest obojętne, tylko trzeba usztywnić nadgarstek i palce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876




ja podobnie do niego wiąże

przez Ciebie nie w tym temacie co trzeba to napisałem

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5241
ok, czyli nie musi wyglądać idealnie jak na filmiku tylko mam robić to co on?]

sorry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 142
Na początku każdy ma problemy z wiązaniem, ja kiedyś też nie wiedziałem jak wiązać i wogóle co mam z takim długim bandażem zrobić, szukałem na youtube i się męczyłem ale po czasie opanujesz swoją sztukę i będziesz wiązał tak jak Ci wygodnie:) ważne żeby kostki były dobrze owinięte i nadgarstek mocno usztywniony, możesz też palce owijać ale to dla mnie jest wogóle nie wygodne:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skup sie na dobrym usztywnieniu nadgarstka.
ja wyznaje zasade ze jak trenuje w rekawicach nie wiaze miedzy palcami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5241
pytanko do SCORPIONA

Robie tak jak na tym filmiku i wsyzstko good tylko 2 sprawy:
1. koles na filmiku po założeniu bandaża widać dłoń wewnątrz ,a u mnie nie - to nic nie zmienia ??

2. Czy prawidłowo powinienem czuć się jakby mi krew nie dochodziła ? hehe dzieki z góry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 500 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16001
Nie mozesz owijac dloni tak zeby krew nie dochodzila :P
Ja zawijam tak jak mi pasuje, musi byc wygodnie i nadgarstek ma byc usztywniony :P
Miedzy palcami nie owijam bo jak dla mnie zbedne, a z owinietymi mi niewygodnie, ale to pewnie tez kwestia przyzwyczajenia do takiego wiazania.

Nie patrz na filmiki jak na wyrocznie, po jakims czasie sam sobie wyrobisz styl wiazania. Najwazniejsze usztywnienie nadgarstka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5241
tzn krew dochodzi, tylko chodzilo mi o dobrze obwiazany nadgarstek : juz mniej wiecej wiem co i jak ,tak wiec jakos dalej pojdzie;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 142
ja robię to w ten sposób, że na początku trzy razy wiąże wokoło nadgarstka tak lekko a dopiero jak mam prawie końcówkę bandaża to całą dłoń owijam po kawałku z naprzemienną zmianą góra, dół mocno i wszystko się trzyma i krew dopływa :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MUAY THAI - Walki Sparingowe w Olsztynie - Pako Olsztyn

Następny temat

TECHNIKA

WHEY premium