SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bandaże - Problem

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56
Witam!
Tak jak wyżej am problem z owijkami. Kopiłem 4.5 metrowe, bawełniane i nie wiem jak owijać ręce żeby pasowały ( żeby niebyło aż tak ciasno ) w rękawicach 10oz. ( 12 oz niebyło tego modelu a nie miałem kasy na inne < te są Green Hilla > ). Próbowałem na rożne sposoby i cienko jest. Z Góry dzięki wszystkim.

" Każdy cios W Realnej Walce Musi Byc Śmiertleny " - Gen. Choi

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 131 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2988
ja tez mam bawelniane, ale oprocz tego uzywam elastycznych rekawiczek danikena, i wyglada to tak ze zakladam rekawiczki i na nie nawijam owijki, a dokladniej to sam nadgarstek zawijam. dzieki temu nic mi sie nie zwija, pot wsiaka w rekawiczki, nadgartek jest usztywniony i nic nie przeszkadza w zaciskaniu piesci; mam tez wiecej miejsca w moich ciasnych dosyc rekawicach i jestem b.zadowolony z tego patentu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
https://www.sfd.pl/[ART]_Jak_zakładać_bandaże_bokserskie!-t434514.html

Może to Ci pomoże

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 582 Wiek 823 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4750
http://pl.youtube.com/results?search_query=hand wraps&search_type=&aq=f 

Na pewno znajdniesz jakieś dobre rozwiązanie :P pozdro

"Tu liczy się technika, a nie tylko wielkie mięśnie"

"Ten, który pokona własnego siebie, jest najpotężniejszym z wojowników"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56
A czy to, np że będę miał ciasno w rękawicach nie przyczyni się do szybszego " rozwalenia się ich ". są ta łapki ze skóry syntetycznej. Jak spodoba mi się KB to kupie normalne ze skóry.

" Każdy cios W Realnej Walce Musi Byc Śmiertleny " - Gen. Choi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56
bokser co do tego linku. to probowalem juz wczesniej, mysle tez zeby szybko te lapki ( nowe ) sprzedac kumplowi i isc kupic 12 byle jakie na poczatek. co wy na to?

" Każdy cios W Realnej Walce Musi Byc Śmiertleny " - Gen. Choi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 582 Wiek 823 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4750
No najlepiej by było kupic 12 oz / 10 oz to jak masz naprawde małą ręke. 10 pozatym są chyba za małe żeby jeszcze pod nimi miec 4.5 m owijke :D

Napisałeś, że jak spodoba ci się KB to kupisz sobie normalne ze skóry. Wcale nie musisz mieć ze skóry rękawic [minus taki, że musisz o nie odpowiednio dbać. Z rękawicami z syntetycznej nie ma takiego problemu ]

Pozdro

"Tu liczy się technika, a nie tylko wielkie mięśnie"

"Ten, który pokona własnego siebie, jest najpotężniejszym z wojowników"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56
Dzieki sogi poleca ^^

" Każdy cios W Realnej Walce Musi Byc Śmiertleny " - Gen. Choi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56
a czy narazie trenujac, bardzo mi beda potrzebne owijki? bo niewiem czy dam rade te sprzedac. a jak dobrze zadbac o rekawice ze skory syntetycznej?
PS
co do sogow mam problem, poniewaz niejestem pełnoprawnym czlonkiem ;/

" Każdy cios W Realnej Walce Musi Byc Śmiertleny " - Gen. Choi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 582 Wiek 823 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4750
No co do owijek to raczej powinieneś mieć! dlaczego?
1. Bez owijek narażasz swoją skóre na obtarcia,
2 Owijki wchłaniają potm który bez nich wchłaniał sie w rękawice i po jakimś czasie rękawice były by raczej do "wywalenia" ,śmierdziały by
3 No i chyba najważniejsze owijakami usztywniasz nadgarstek i kciuk co jest bardzo ważne.
O rękawice ze skóry syntetycznej raczej nie musisz dbać o nie poprostu po każdym treningu dobrze je wywietrz "otwierając je na maxa ;p"

Zmieniony przez - Sicario_LP w dniu 2009-01-04 21:41:06

"Tu liczy się technika, a nie tylko wielkie mięśnie"

"Ten, który pokona własnego siebie, jest najpotężniejszym z wojowników"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Jak masz nowe rekawice to wiadomo, ze na poczatku bedzie w nich ciastno. A w dodatku gdy zalozysz jeszcze bandaze bedzie jeszcze ciasniej lecz po kilku treningach rekawice powinny sie juz lekko rozepchac i wszystko powinno byc ok.
Mogles kupic 3 metrowe owijki ale jak juz masz te 4,5m i bedzie Ci na poczatku ciasno to usztywnij porzadnie kciuk i nadgarstek a reszte bandaza zawiaz na przedramieniu.
Czy owijki Ci sie przydadza? Do treningu na worku, do sparingow itd oczywiscie, ze tak bo chronia reke przed kontuzja oraz pochlaniaja pot (ktory inaczej pochalanialaby rekawica)
Rekawice wietrz po kazdym treningu gdzies na swiezym powietrzu badz obok grzejnika (byle nie za blisko). Nie zucaj nimi itd
Aby moc dac soga aktualizuj profil uzytkownika.

Pozdrawiam

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56
czyli to normalne i niebedzie zadnych problemow? jesli tak to dobrze. d***** wam. teraz ledwo na oczy patrze ^^, jutro zaktualizuje konto i dam sogi THX ALL

" Każdy cios W Realnej Walce Musi Byc Śmiertleny " - Gen. Choi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podoficerka deblin

Następny temat

Pomocy...

WHEY premium