SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badanie wątroby

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 296 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14973
tak jest:) na czczo i dnia poprzedniego pod wieczor zadnych ciezkostrawnych/tlustych/slodkich potraw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
mati to jakie badania robisz ze tyle kosztują ?

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
GPT
GOT
Bilirubina
GGTP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575919
W zaznajomionym labie w którym "stołuję" się powyższe badania kosztują 17zł.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11587
Cos sie zmieniło od tego roku? Bo ja w tamtym dostalem chyba łącznie ze 3 skierowania od roznych lekarzy (rodzinnego - panstwowy, specjalista - prywatny) i nic nie płaciłem za ALAT, ASPAT i Bilirubine, tak samo za morfologie (nie wykryja na niej stosowania sterydow, chyba, ze cos z czerwonymi krwinkami) i USG. Odbywaly sie one w prywatnym laboratorium. Badanie enzymow watrobowych rob np w poniedzialek rano, zeby nie miec nigdzie w miesniach "zakwasow", bo to wplywa bardzo ujemnie na wynik ASPAT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575919
(rodzinnego - panstwowy, specjalista - prywatny)

To nic nie ma do rzeczy.

i nic nie płaciłem za ALAT, ASPAT i Bilirubine, tak samo za morfologie (nie wykryja na niej stosowania sterydow, chyba, ze cos z czerwonymi krwinkami) i USG.

Jakby to było żebyś na skierowanie dopłacał do podstawowych badań.

Odbywaly sie one w prywatnym laboratorium.

Szpitale, poradnie, gabinety mogę mieć podpisane umowy z placówkami prywatnymi, i mając skierowanie nic w nich pacjent nie płaci.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
krzykacz a tak z ciekawosci badanie testosteronu ile wynosi w zaprzyjaznionym lab u Ciebie bo nie wiem czy mi sie kwoty powalily ... u mnie jakies 25zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575919
19-20zł.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
u mnie jakos drogo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11587
W moim odczuciu mieszacie koledze, autorowi posta jakimiś opłatami i tajemniczymi badaniami w głowie. Jesli nie mam racji, to mnie poprawcie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

antek i boldenon? czy takie połaczenie jest dobre?

Następny temat

winko jakiej firmy najlepsze??

WHEY premium