SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania-jakie polecacie ?

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1439

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 278 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3932
Mam pytanie , zastanawiam sie na wykonniem sobie badań , nie z powodu że czuje że cos jest nie tak , lecz poprostu tak profilaktycznie i dla swojej wiedzy myslałem nad wykonaniem ( nie wiem czy dobrze to nazywam ) 
1.krzywej insulinowej 
2.krzywej cukrowej 
3.i lipidogram
 I teraz pytania 
1.czy radzicie cos jeszcze wykonać jak tak to co ? 
2., czy na któreś z powyższych badań potrzebuje skierowanie od rodzinnego ( tak słyszałem głównie insulina ) pomimo tego że za wszystko bedę płacić ....?? 
3......bo z funduszu to chyba nie można , nie wiem , a jak można ubiegac sie u takie badania za darmoche ( bo też kiedys słyszałem że raz do roku można isc wykonać podstawowe bez opłat ) to co mam lekarzowi powiedzieć bo kiedyś z takim czymś zagadałem to tylko mnie zbył , nie wie czy z jego nie wiedzy czy po prostu nie mozna w tym kraju rzeczywiście iść wykonać określone badania bez opłat ?? 
4. jeśli obecnie moje żywienie opiera sie na low carb ( węgle na poziomie ok 100 g na dobę , czasem mniej w dni nietreningowe ) , czy wyniki z owych badań lub tych co jeszcze zalecicie mogą byc zaburzone ( w laboratorium jak dzwoniłem i pytałem o to same w kontekscie samego lipidogram , Pania tak dosyc niepewnie odpowiedziała że tak wyniki mogą byc zawyzone itd. ) ?? 
5. jeśli tak rzeczywiście jest to co najpierw by trzeb było zacząć "normalnie " jeść a potem przystąpic do badania ?? to troche mija mi się z celem ?? proszę o konkretne odpowiedzi najlepiej tez w punktach wszystko prosto i czytelnie bo ja zwykły chłopak jestem :P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nie chce mi sie prowadzic dziennika

Następny temat

mała oponka w dolnej części brzucha

WHEY premium