SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania hormonalne

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1061
Witam , forumowiczów, przymierzałem się do pierwszego cyklu na ostaryne i zrobiłem badania i tu nie miłe zaskoczenie , wrzucam wyniki , co o tym myślicie?




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2511 Napisanych postów 2358 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 77161
Witaj !

A co mamy myślec :p? Test masz w połowie widełek normy laboratoryjnej, estrogen takze w normie. Jedyne co to zastanawia mnie ta podwyższona prolaktyna w badaniach i z czego ona wynika. Czy miałes stosunek seksualny dzien przed? Jeśli tak to sprawa wyjaśniona, jeśli nie to warto zadać więcej pytan i wgłębić sie w zagadnienie „fizjologiczne powody podwyższonej prolaktyny - Google it ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1061
Nie miałem ,a Lh i progesteron ... Też poza norma ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 559 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15674
Masz jakies objawy zwiazane z takimi wynikami czy tak po prostu pytasz o naszą opinię? :D Test troche nisko, ile masz lat? Podwyższone LH może swiadczyć o problemach z przysadka mózgową tak samo ta prolaktyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1061
33 lata , no jak tak myślę to rok temu bardziej odczuwałem ,tzn miałem taki stan jakby depresyjny , gdzie łzy napływały mi do oczu , jakby taka załamka , ale ostatnio lepiej się czuję wrocilem do kraju i zacząłem śpiworem ćwiczyć , stąd te badania ,bo chciałem wrócić szybciej do formy z pomocą osty , aktualnie psychicznie dużo lepiej no ale jestem nerwowy nie da się ukryć , szukam i znalazłem info o b6 i niepokalanku , planuje brać to miesiąc niepokalanek 45 mg i b6 150 i zbadac się po miesiącu , tylko wącham się czy czekać ten miesiąc z ostaryna czy zaczynać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1061
A zapamnialem dodac że ostatnie kilka miesięcy zacząłem brać od czasu do czasu mefedron tzn na początku co miesiąc a ostatnie powiedzmy 3 razy co 2 tygodnie jeden taki wieczór co brałem , myślę że z tad może te wyniki , chociaż tak jak mówię rok temu nie brałem tego wgl i czułem się dużo gorzej , a przed badaniem wziąłem 2 tygodnie wcześniej więc nie wiem czy to by miało wpływ , tak czy siak teraz już bd ćpał sport tylko


Zmieniony przez - roczek w dniu 2023-07-13 19:08:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Ciężko się niestety ustosunkować do tego, co napisałeś. W zasadzie wkleiłeś czyjeś badania z rozjechanymi wynikami hormonów i w zasadzie tyle. To co możemy Tobie napisać, to to co z nich wynika. Jak sam widzisz coś jest ewidentnie nie tak.

Chcą bardziej dokładnych porad. Sugeruję podejść do tego bardziej szczegółowo. Opisz dokładnie swoją osobę, stosowane ewentualnie leki, środki dopingujące, poziom tkanki tłuszczowej, itp. Wypełnij całą ankietę działu. Wtedy można będzie się zastanowić trochę bardziej szczegółowo.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 559 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15674
Dokładnie to że rok temu napływały Ci łzy do oczu to nic nie oznacza :D chociaz tak całkiem powaznie to oczywiście problemy hormonalne beda mniej lub bardziej wpływać na psychikę. Ostaryna z tego co się orientuje moze normlanie zablokować przysadke wiec co najmniej nieodpowiedzialne bedzie branie tego srodka przy takich wynikach badań. Jeśli dodatkowo prowadzisz nie do konca higieniczny tryb zycia to ja zacząłbym jednak od zadbania o te podstawy potem powtorzył badania i skonslutował się z lekarzem jesli sampoczucie nie ulegnie poprawie. Przy takiej prolce to sajdy moga byc niezle. Tak z ciekawosci ta wit B6 i niepokolanek to na co to?


Zmieniony przez - Patriotaa w dniu 2023-07-14 11:12:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1061
Kurde nie wiem gdzie ta ankieta do wypełnienia , B6 i niepokalanek biorę na zbicie prolaktyny, prowadze higieniczny tryb życia i po miesiącu zrobić badanie prolaktyny, jeśli nie zacznie spadać idę do lekarza


Zmieniony przez - roczek w dniu 2023-07-20 18:30:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 742 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5803
roczek
A zapamnialem dodac że ostatnie kilka miesięcy zacząłem brać od czasu do czasu mefedron tzn na początku co miesiąc a ostatnie powiedzmy 3 razy co 2 tygodnie jeden taki wieczór co brałem , myślę że z tad może te wyniki , chociaż tak jak mówię rok temu nie brałem tego wgl i czułem się dużo gorzej , a przed badaniem wziąłem 2 tygodnie wcześniej więc nie wiem czy to by miało wpływ , tak czy siak teraz już bd ćpał sport tylko



Zmieniony przez - roczek w dniu 2023-07-13 19:08:36


No to masz przyczynę odczekaj i samo się ustawi mam znajomego po odwyku i jemu to zajęło prawie dwa lata żeby hormony zaczęły funkcjonować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1061
Mam nadzieję że u mnie pójdzie zdecydowanie szybciej , rozumiem że jak zrobię badania i prolaktyna bd w widełkach to mogę startować z tą ostaryna ? Wystarczy jak zrobię sama prolaktynę czy muszę wsztkie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prolaktyna - wpływ na wynik badania

Następny temat

Badania hormonalne - wysoki estriadol oraz prolaktyna

WHEY premium