SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przyczyny trądziku badania hormonalne i wyniki!!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez krzykacz z działu Zdrowie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2975


witam ponownie wracam na forum z moim problemem, otóż dotyczy to trodziku zaskórnikowego na buzi, plecach, i klatce piersiowej ze zmianami zapalnymi ...po krótce opowiem jak to sie zaczęło. 7 mieisecy temu pojawił sie z dnia na dzień chociaż miałem zawsze problemy ze skórą z lat młodzieńczych, to po ukończeniu 20 lat problem całkowicie zniknął no właśnie, mam 26 lat i od 7 miesiecy walczę.. po dermatologach którzy przepisują mi różne maści które nic nie dają, solarium daje na parę dni później jest gorzej ... teraz jestem na antybiotyku sumamed który kompletnie nie działa biorę go już prawie 7 tygodni ... nie pije, nie pale, dobrze sie odżywiam, chodzę na siłownie zresztą wcześniej chodziłem i nie było tego problemu, trzymam higienę na wysokim poziomie 2 razy dziennie kąpiel.. żele bez mydła od 10 dni łykam magnez i cynk takie domowe ZMA.. szczerze to zacząłem się zastanawiać czy to nie jest wina stresu jaki przeżyłem te 7 miesiecy temu i lekka depresja trwało to z 2 miesiące ...słyszałem ze problem moze być wywołany długotrwalym stresem ...no właśnie więc zacząłem wykluczać co może być tego problemem dla własnego spokoju...

postawiłem sobie 3 punkty:
1. zachwianie hormonalne więc zrobiłem badania - wyniki poniżej..
2. alergia ( 17 czerwca jade na badania testy)
3. rzeczywiście długotrwaly stres zmienil mi strukture skóry w jakiś sposób albo nawrót z młodzieńczych lat

----------------załaczam zdjecie moich wyników, na wynik wolnego testosteronu czekam jeszcze tydzien ..prosze tylko o wasza opinie czy wyniki sa dobre i czy powinienem zrobic jeszcze jakies badania zwiazane z hormonami i ogolnie wykonywane w laboratorium z krwi czy mam proprostu wykluczyc przyczyne hormonalna tradziku

jeszcze raz na wszelki wypadek link do zdjecia
http://images26.fotosik.pl/228/e1d3b8679a44d878.jpg


z wyrazami szacunku


Zmieniony przez - exen02 w dniu 2008-06-10 16:59:02
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Wyniki możesz sobie przecież sam sprawdzić masz tam po prawej stronie widełki..
Trochę małe te zdjęcie w linku nie do końca rozczytuje ale wydaje mi się że wszytko OK..
posprawdzaj sobie w tych przedziałach.. ;)

powodzenia życzę.

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
Proszę o pomoc w wypełnianiu ankiet

Ankieta dotycząca młodych kobiet chorujących na trądzik, które stosowały lub stosują doustne antykoncepcyjne środki hormonalne do wypełnienia mam 400 ankiet.

Link do ankiety:
http://www.ankietka.pl/survey/show/id/14902/ankieta-dotyczaca-mlodych-kobiet-chorujacych-na-tradzik-ktore-stosowaly-lub-stosuja-doustne-antykoncepcyjne-srodki-hormonalne.html

Z góry dziękuje za pomoc :)

malina4444

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
Proszę o pomoc w wypełnianiu ankiet potrzebnych do sfinalizowania pracy licencjackiej.

Ankieta dotycząca młodych kobiet chorujących na trądzik, które stosowały lub stosują doustne antykoncepcyjne środki hormonalne.

Link do ankiety:
http://www.ankietka.pl/survey/show/id/14902/ankieta-dotyczaca-mlodych-kobiet-chorujacych-na-tradzik-ktore-stosowaly-lub-stosuja-doustne-antykoncepcyjne-srodki-hormonalne.html

Z góry dziękuje za pomoc :)
Jeśli możesz prześlij to znajomym

malina4444

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
hejka, czytajác Twoja wypowiedz, odnioslam takie wrazenie jakbys opisywal moj problem;) nie jestes sam ;)
chcialam sie Ciebie zapytac na czym polegaja takie badanie hormonalne, czy jezeli problem dotyczy tradziku musza to byc jakies szczegolne hormony do zbadania , czy ogolnie? i czy w tym celu bada sie mocz czy krew? jak dlugo sie czeka na wyniki i ew. jaka jest cena takich badan?
wiem ze tradzik to walka z wiatrakami i zanim po raz drugi zaczne brac antybiotyki chce sie upewnic ze wiem na co sie lecze.
....czy to alergia? tez podejrzewam poniewaz ten tradzik bardziej wyglada jak wysypka i od 8 miesiecy miala miejsce tlko jedna remisja.
tyle co mozemy sie pocieszyc to tylko tyle ze to glupie syfy. odezwe sie po powrocie z Polski za miesiac. mam nadzieje ze wyniki wskaza problem.pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bóle śród stopia przy londowaniu

Następny temat

nospa a okres

WHEY premium