SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania hormonalne - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 456

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 39 lat Na forum 30 dni Przeczytanych tematów 43
Witam był kiedyś doping.
Wziąłem 5xhcg aptecznych
2x clomid apteczny.
Lh I fsh dalej w podłodze.
Testosteron od PCT z 1100 spadł aktualnie na 730 i nie wiem czy dalej będzie spadał. Libido masakra.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 39 lat Na forum 30 dni Przeczytanych tematów 43
Witam miałem wstawić info od lekarza więc wstawiam. Diagnoza przysadka nie ruszyła wiadomo. Przepisał 2 opakowania clostilbegyt łącznie 20 szt. Kolejna wizyta w sierpniu że zleconymi badaniami moczu LH FSH I Testosteronu. Czyli ostra deprecha do sierpnia. Prosiłem o jakiś inny lek,niby nie ma.
Dawkowanie 1tab dziennie najlepiej wieczorem.


Zmieniony przez - rafal1984vipslask w dniu 2024-04-04 18:45:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12043 Napisanych postów 160459 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234460
witaj,
kiedy byl brany doping? ile czasu minelo od odblopku?
wyglada jak zablokowana przysadka typowo na bombie,
Badałeś sie od razu po wykonanym odbloku? W trakcie cyklu lecialo jakies hcg? Zeby lekko utrzymywac przysadke w lepszej kondychi?
ogolnie nie masz z dużego pola manewru, tylko podbic z tematem do endokrynologa zeby cie wyprowadzil na prosta, jezlei bedzie to mozliwe, byc moze wrzucic CI solo hcg na start lub clomid, a moze jendo i drugie... cos eweidetnie tutaj nie zagralo i potrzeba dalszej kuracji

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 39 lat Na forum 30 dni Przeczytanych tematów 43
Siemanko no właśnie idę po świętach najpierw do urologa androloga a jak nie pomoże to do endo. Badania miesiąc od ostatniego clomidu. Na hcg wszystko mi działało ok . No zobaczymy... dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 39 lat Na forum 30 dni Przeczytanych tematów 43
Doping jakieś dwa miesiące temu. Od razu po odbloku test był na poziomie jakieś niecałe 1200. Estro prolka ok. Morfologia Ok. W trakcie cyklu mało hcg leciało fakt.



Zmieniony przez - rafal1984vipslask w dniu 2024-03-29 23:07:29

Zmieniony przez - rafal1984vipslask w dniu 2024-03-29 23:08:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12043 Napisanych postów 160459 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234460
czyli jeszcze moze byc to kwestia bloku, az dziwne, ze na odbloku aptecznym tak trzyma dalej.
tutaj mogles w trakcie brania HCG zrobic badania i jakby bylo nisko LH to kontynuowac jeszcze branie HCG przed clomidem. Dopiero jakby odpalilo LH to wrzucic sobie cloma, byc moze tutaj nieco za krotko dzialalaes samym hcg i za szybko nieco polecial clomid. Oczywiscie to tlyko jedna z opcj. Ja zazwyczaj zalecam aby ciagnac HCG solo okolo 3 tygodni i zrobic badanie LH, jak jest na dobrym poziomie, to odstawka HCG i lecimy z clomidem wtedy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 39 lat Na forum 30 dni Przeczytanych tematów 43
Aha no może rzeczywiście za krótko. Powiem Ci nie robiłem badań bo że tak powiem kondycja seksualna na HCG była doskonała rano 7:00 wzwody elegancko wieczorem tak samo. Samopoczucie super a na clomidzie jakoś tragicznie się czułem. No nic dzięki za poradę. Zobaczymy co spece powiedzą


Zmieniony przez - rafal1984vipslask w dniu 2024-03-29 23:20:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12043 Napisanych postów 160459 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234460
zdrowka! daj znac w razie czego w temacie jaka terapie zalecil lekarz, co zostanie odpalone zeby poruszyć przysadke :) zostanie dla potomnych

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 39 lat Na forum 30 dni Przeczytanych tematów 43
Jasne nie ma problemu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 39 lat Na forum 30 dni Przeczytanych tematów 43
A powiedz mi jeszcze jak możesz skoro LH I FSH BLISKIE ZERU to ten testosteron i tak spadnie do wartości minimalnych? Bo został jedynie podbity przez hcg i klomifen i teraz stopniowo spada?
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Wszystko niestety wskazuje na to, że tak właśnie będzie. Skoro LH i FSH są nisko, a testosteron jeszcze w miarę wysoko, to jest to bardzo prawdopodobne rozwiązanie. Czy rzeczywiście tak będzie? Tego nie możemy być pewni. Dlatego też wszelką kurację różnego rodzaju lekami należy kontrolować wykonując badania w tym kierunku. Wiedząc co się dzieje i jak reaguje organizm, odpowiednio reagować że stosowaniem środków. Na przyszłość sugeruję kontrolować to również w trakcie cyklu. Jak również inne badania, czyli próby wątrobowe, lipidogram, estradiol, prolaktyna.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Smartwatch - jaki wybrać?

Następny temat

Izotek a hormony

WHEY premium