SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania- alat aspat podwyższony

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7289

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

73

Wzrost

178

Staż na siłowni

Cel cyklu

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

8
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 258 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10995
Witam załączam badania sprzed 2 miesiecy i z dzisiaj. Biore mk 677 10mg na noc, oraz kreatyne crea 3 z berserk labs.
Mk zacząłem pierwsze, po kreatynie jakis tydzien pozniej odczuwałem ucisk po prawek stronie plecow, kiedys juz tak miałem po jednym stacku po odstawce objawy przeszły, teraz specjalnie pociągnąłem do badan- nie wiem po co;/
Jakie osłonki proponujecie? liv ? jest sens odstawiać te mk?
mk jest z platinum GH-PRO.
Dodatkowo w diecie biore o 50g białka za dużo niż mam policzone około 270 w stosunku do węgli 300 , może to też ma wpływ?










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Tutaj masz ochronę wątroby i flaków:

https://www.sfd.pl/Oral’saa_problem_Ból,_zgaga,_brak_apetytu_–_czytaj!-t1072625.html


Wyniki wątroby są w porządku.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 258 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10995
jak pomysł skąd to uczucie ucisku? zmienie ta krete mój organizm jest jakis dziwny a ja wale 2x wieksze dawki. przerzuce sie na samo jabłko albo mono, chyba źle toleruje stacki, walne osłonki i za 2 tyg powtórze próby wątrobowe/ Ogolnie chodzi mi o to ,ze po 2 miechcac taki skok wyników jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Odstaw czynnik sprawczy i problem zniknie. Co więcej chcesz kombinować.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 258 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10995
nie chce mk przerywac, obadam z ta kreatyna moze to ona jak nie zniknie po odstawce to mk tez poleci. watpie ze przy takich malutkich dawkach to na watrobe siada, no ale może... w temacie który podałeś nie widze osłonek na wątrobe, liv 52 mi wystarczy czy od razu tudke walic? jak uważasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Czytaj linka.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

badania

Następny temat

Teść na pierwszy cykl

WHEY premium