SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alat,aspat

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 664 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44882
Witam wszystkich. Mam problem,ponieważ mój alat i aspat nie chcą wrócić do normy. Oral winko jadłem ostatnio w połowie sierpnia,a 6tyg temu robiłem badania gdzie wynik był
alat 63, norma 5-40
aspat 74, norma 5-35
Po wynikach przez 4tyg jadłem essentiale forte i na to jeszcze 2tyg hepatil complex. Po tych lekach wyniki jeszcze gorsze!!!
alat 71
aspat 109
O hooj tu chodzi?! Co robićć dalej,użyc heparegen? Pomoże?
Prosze o pomoc
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 855 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12704
tamten post wyżej to był mój post, tyle ze z konta brata małolata, nie zauważyłem ze on był zalogowany

*OFF*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Nic. Wprowadź dietę wątrobową, poradzi sobie. Później zrób pełny panel wątrobowy.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 664 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44882
krzykacz dobrze się odżywiam,
diety nie mam ale tęż śmieci nie jem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kolego idz do apteki kup heparegen jak dobze zagfadasz da bez recepty
kolega moj mial sporo gorszy wynik odciebie polecial 3 tyg heparegen i mail po 25 z jednego i drugiego

Zmieniony przez - dugii2 w dniu 2011-12-02 18:14:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
a jak nie pomoże to lekarz, może coś poważniejszego się dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Leki, używki, odżywki, suplementy diety, żywność - to wpływa na wartości wątrobowe. Pomijam proces chorobowy bo zakładam, że nic się nie dzieje.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 664 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44882
Sprubuje heparegen i zobacze co badania pokażą. Mam nadzieje,że bedzie dobrze bo jak mam iść do mojego lekarza to całkiem robie się chory.
Pewnie znów mi pojedzie,że mi mały nie stanie i taki tam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
polecam miód włączyć dod diety, np. herbate słodzic zamiast cukrem. Miód bardzo pozytywnie wpływa na wątrobe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
to nie są jakieś poważne wyniki ale nie są też jak wyniki zdrowego człowieka, mi na cyklonie nie przekraczało 70, a diety nie mam jakiejś super, często coś smażonego się trafia, ciężki wysiłek fizyczny też podnosi, markery.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 664 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44882
dziwi mnie to,że wyniki się pogorszyły,jedzenie i suple bez zmian
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Jakie suple? Ile kawy?Jakieś leki ostatnio? Cos przeciwbólowego? Ile posiłków dziennie?

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enan+ meta + masteron

Następny temat

Meta Razak Pytanko.

WHEY premium