SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLOODY GHOST FLEX FIT PUMP GHOST

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24560
Są po prostu śmieszne i nie wyobrażam sobie użycia ich w reklamowej bajerze mającej chwycić za serca i portfele ćwiczących.

"Poczuj ducha pompy!Kup PUMP GHOST"

"Zostań największym cholernikiem na świecie i zaświecie! Kup Bloody GHOST!"

Mhm.

Zmieniony przez - Don quixet w dniu 2009-08-27 18:05:49

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292
Don quixet to tak samo jak powiedzieć ale,żeś sobie nick wybrał,lub co to za nazwa "masakra" lub inne, nasza jest taka nigdy nikt uwag nie zgłaszał a co jest najlepsze :) to wy forumowicze wymyśliliście te nazwy:)

Wszystko tkwi w głowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
i finał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 62 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31900
a co ze składem flex fit? w reklamie jest wymieniony msm a o ile dobrze wiem został on wycofany ze sprzedaży jako suplement diety i jest dostępny tylko w aptekach na receptę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
Gdy tylko uzyskam szczegółowe informacji z firmy, udzielę odpowiedzi, gdyż nie chcę wprowadzic w błąd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
wiem, ze głupia prośba ale...


może ktoś wrzucić skana reklamy z MD? Bo za granicą nie miałem jak kupić, a w PL jak jestem to nigdzie nie mogę dostać


pzdr. i zapraszam do śledzenia bloga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 280 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10967
ja mam tylko kwietniowe i nie wiem czy to te same reklamy jak tak to moge wrzucic skany.

Co do nazwy to myślę że trzeba po prostu ludzi przywyczaic do niej (olimpwoi to dobrze idzie ), akurat na forum mysle ma to mniejsze znaczenei bo i tak działanie i cena będa się liczyły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
Nazwa jest fajna i niech ikt nie mówi że nie




A co do skanów to bardzo bym prosił jeśli amsz tą reklamę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 280 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10967
skaner mi odmówił posłuszenstwa :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
to fote fonem zrob

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FitMax Zaprasza

Następny temat

NOWY PLAKAT FITMAX

WHEY premium