SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BIGLOLEK-Redukcja do 80kg

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam to samo ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6083
DZIEN 19

DIETA

Posiłek 1: Noga (udo) kurczaka 400g, Makaron bez jajeczny z semoliny 100g
Posiłek 2: Noga (udo) kurczaka 400g Oliwa z oliwek 20g, orzechy archaidowe 30 g,
Posiłek 3: Ser twarogowy półtłusty 250 g, Białko 30g , oliwa 20 g,

TRENING:

http://www.endomondo.com/workouts/mgoVNQLPjMk
4 obwodowy HiiT--> 10 s biegu 50 truchtu. Rozgrzewka biegowa i rozciąganie przed i po.

OGÓLNIE:

Samopoczucie rewelacja. Trening strasznie mi się podoba. Czuje że wszystko pracuje, mega pompa, aczkolwiek energią teraz nie tryskam. Jutro pomiary. Na oko widzę, że jest poprawa. Nie zrobiłem pomiarów bioder. Czuję jednak, że dupa zrobiła się jakby bardziej zbita twardsza i z niej sporo zeszło. Takie dziwne odczucie- jutro dołożę ten pomiar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6083
WYMIARY:
(rezultaty po 19 dniach.waga o 12 rano)
Waga ---> 93,5-92,7 (94,5)
łydka ---> 43,5-44 (44)
udo ---> 63-63 (64)
brzuch(wysokość pępka)---> 103,5-102 (107)
pas ---> 96-96 (98)
klata ---> 108-107 (109)
bic ---> 37-37 (37)
kark ---> 42-42 (42)

w nawiasach startowe dane redukcji:) pomału do celu:) mam nadzieje ze za tydzień będzie 91,9
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9032
siemka
Jak widzisz kolego dieta kuleje , ćwiczysz dość ciężko wiec waga powinna spadać na dol okolo 0,8kg-1,0kg na tydzień szczególnie na początku a tu jest troszkę mniej
Pomysł nad tym kolego bo długa droga przed tobą ,przed nami do wymarzonej sylwetki
Ja mam jeszcze 2 tyg redukcji a później 3 tyg wolnego , nareszcie czas spędzę z kochana rodzinka a w styczniu zacznę nowy plan i nowe cele ale to będzie w styczniu
Pozdrawiam
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6083
Hmm. biorąc pod uwagę ze zeszły tydzień dawalem dwa dni ostro w dynie itp to myślę ze nie jest źle.... ale cały czas chodzi mi po głowie to co piszesz.... Dziekuję ze mnie odwiedzasz. Wiesz że cieżko jest zmienic strategie przyjątą na poczatku. Zobaczymy po pelnym miesiącu. Wkelej zdjecia porównawcze itp. Najlepiej chcialbym to ciągnac az do swiąt i wtedy nastąpią zmiany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6083
DZIEN 22

Dzień 20 i 21 minął bardzo spokojnie… Ponownie wyjazd. Dieta trzymana. Raz tylko wskoczyła rybka w panierce, ale doliczyłem ja do bilansu. Poniedziałek posiłki oparte na kuraku + ta ryba w panierce i twaróg.. Wczoraj dieta oparta na łopatce, a dokładniej mielonych. Wieczorem zjadłem mozzarele i tuńczyka w wodzie. Nie poddaje się.

DIETA

POSILEK 1: 250g Wieprzowina łopatka, 100g kasza jęczmienna perłowa,
POSILEK 2: 250 g- Wieprzowina, łopatka, migdaly
POSILEK 3: 250g Ser twarogowy półtłusty, 100g Chleb(żytni), migdaly

TRENING:

Brak sprzętu, więc trzeba kombinować. Zrobiłem trening ACT wersję łatwiejszą. Drążek to moja zmora…Najbardziej czuję ręce. Bardzo drżą…Pompeczki już robię w miare luźno, to mój pierwszy większy postęp, z którego jestem bardzo zadowolony.

OGÓLNIE:

Samopoczucie rewelacja. Co prawda mam małe problemy z motywacją w czasie wyjazdu. Burzy się cały mój cykl dnia i nie mogę się czasami przemóc… A jeszcze dookoła namawiają, to na piwko, to na „shit żarcie”. Nikt nie mówił ze będzie lekko. Wszyscy dookoła zdziwieni moim zachowaniem. Mam wrażenie, że jakby im przeszkadzało to, że staram się zmienić np.: jak się nie napije czy jak jem zupełnie coś innego to czuję, że uważają mnie za dziwaka… Ehh ….Tez tak macie??;p Ciężko o wsparcie w moim otoczeniu….

Dzisiejsze przyrządy treningowe:D krzesła nie bede wklejać;p



Zmieniony przez - biglolek w dniu 2011-12-07 13:07:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9032
Ciężko o wsparcie w moim otoczeniu….
ciśniesz kolego a później będziesz sie śmiał z kolegów jak zobaczą jak sie zmieniłeś
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 591 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17957
Dokładnie, ja też nie mam za dużo wsparcia Każdy gada po co Ci to itd, ale nie ma co na takie coś patrzeć..

Zmiany:
112kg - 85kg
85kg - 98kg
98kg -

'To staje sie coraz łatwiejsze..'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
nie przejmuj się i napyerdalaj...
właśnie przeczytałem od początku.
powodzenia :--)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6083
Dzieki ;) Prowadzenie dziennika bardzo pomaga. Dodaje motywacji w chwili slabosci;)dzisiaj wracam do domu. Jak bedzie padalo itp to zrobie tabate. po wczorajszym treningu bola rece a jak je podnosze do gory to plecy daja znac o sobie;)trening niby niczego sobie a dal mi w kosc;) mam przynajmiej alternatywe na wyjazdy;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najefektywniejszy trening

Następny temat

Negro - czarna droga do ideału.

WHEY premium