SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA - suplement niezbędny , każdego sportowca ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 85265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
raczej nie

bcaa bierz tylko przed i po treningu siłowym- 1g. na 10kg. masy ciala na kazdąporcję

resztę wlaściwie tak jak p[isza producenci na opakowaniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5321
Witam
Stosuje już jakiś czas CLA + ZIELONA HERBATA Z L-KARNITYNĄ 30 min przed treningiem i chciałbym włączyć do tego BCAA ale to też się bierze przed treningiem. Czy nie będzie się to jakoś "gryzło"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
BCAA około treningowo w dawce 1g\10kg masy
zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
nie będzie się gryzło, tyle że karnityna z godzinę - półtorej przed treningiem, zresztą i tak raczej nie zadziała

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
jestem na masie

czy wystarczy 10 g bcaa tylko przed treningiem żeby działało?

10 g i przed i po to już 2 razy większy koszt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
a co masz na myśli pisząc "żeby działało"? to nie booster NO czy inne cudo, wg. mnie jedyne co można odczuć to szybsza regeneracja, niczego więcej bym się nie spodziewał.

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
żeby działało=czy jest sens brać

bo jeśli nie ma sensu brać bcaa w małych dawkach jednorazowych tzn mniejszych niż 1g na 10kg wagi to może też nie warto brać tylko przed treningiem...

edit i jestem na masie więc oczekuje wzrostu mieśni

Zmieniony przez - rush comes w dniu 2010-05-28 20:24:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53
Prosiłbym o pomoc
Ćwiczę Walki k1 do tego siłownia oraz gdy mam czas staram się biegać (średni dystans około 10km) Zakupiłem Bcaa i chciałbym z czymś połączyć
K1 oraz Biegania- strasznie spala mięśnie i tu mam problem ponieważ brzuch schodzi mi ostatni a mam tendencję do "opony"
moim celem jest nabranie masy: trochę klatki, barki, ręce i spalić brzuch
Proszę o pomoc Wiem że jeżeli chodzi o Walki kreatyna bardzo spina mięśnie ważę w granicach 88-90kg 183 23lata
Z góry dziękuje i Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
SUPLEMENTACJA W SPORTACH WALKI
https://www.sfd.pl/[ART]Suplementacja_w_sportach_walki_by_faftaq-t395344.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53
Dzięki Wilekie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Widzieliscie ta promocje??

Następny temat

Pomozcie

WHEY premium