SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w kolanie. PROSZĘ O POMOC!!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4592
Otóż... mam taki problem: straszny ból w kolanie!
Biegam od początku stycznia czasami jest to 3km a czasami 5km po pagórkowatych terenach. Pewnego dnia obudziłęm się z bulem kolana odczuwalny był podczas napinania mięśnia np. gdy próbowałem zrobić przysiad to nie dałem rady bo ból był tak mocny. Zrobiłem sobie przerwe od biegania 3 dni smarowałem maścią no i mi przeszło. Ale osttanio to wróciło po treningach intewrwałowych ale z jeszcze większym bólem który czuje na całym udzie aż do biodra. Znowu zrobiłem sobie 3 dni przerwy bo niby troche przeszło, dzisiaj poszedłem pobiegać i czuje się jakby ból wszedł mi już na plecy.
Pomocy co to może być???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400739
Radze isc do lekarza sportowego, a to ze bol powieksza swoj obszar to pewnie takie jakby jego promieniowanie...

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc przy dzieleniu...

Następny temat

[art] Wzrost , genetyka a trening.

WHEY premium