SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból stawów ; /

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3840
j\w
jezeli po dobrej rozgrzewce a to jest kluczowy srodek przed rozpoczeciem treningu i wykonywanie poprawnej techniki dalej bola to nie cwicz tylko czekaj co powie lekarz

/PZDR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 369 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6513
Ja używałem ściągaczy ale popytałem się na forum głównie Wuchty i wychodzi na to że ściągacze bandaże i inne tego typu cuda to tylko przy dużych ciężarach lub jak masz tak zrypane kolana ze nie możesz sportów uprawiać :P. I buty też dużą rolę grają powinny być płaskie typu halówki trampki itp a nie air maxy czy cos innego z amortyzacją :P. To moja opinia tylko :P.
pozdr

SIŁA ! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11510
No wiesz, do przysiadów są też specjalistyczne buty, ja na siłowni używam halówek.

Autorze- jak każdy pewnie z młodych, namawiałeś długo mame na suple i nic dziwnego. Do mnie już nic nie mówi, tylko sprawdza w necie co to jest zazwyczaj. Ale jak masz mamę w szpitalu to możesz powiedzieć żeby Ci przynosiła jakiś aspargin chociażby i inne takie tam . Lekarz Ci powinien pomóc, a następnym razem poczytaj jakieś atlasy treningowe tam masz prawidłowe techniki ćwiczeń.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl masowo siłowy w kapsułkach

Następny temat

Cykl masowy

Masa