SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból pod żebrami na cyklu metka+ winko

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
witam
Koncze drugi tydzien cyklu na metce 30mg ed i winko 30 mg ed w tym tygodniu wlasnie dorzuciłem winko.Wczoraj odbyłem trening pleców duzo serii na podciąganie i od wieczora odczuwam ból po lewej stronie zeber pod zebrami i podobny po prawej, przy schylaniu, zcasem jak powietrze nabiore.. nei ejst to uciązliwe ale jednak powoduje dyskomfort. czy to wątroba może byc? bo ejsczze troche cyklu mi zostało. do tab biore 1 tab oslonki hepatonol forte.. Moze dorzucic cos jeszcze? Czy to moze przetrenowanie hm

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 554 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13725
Poczytaj o neuralgii międzyżebrowej. Mniej się stresuj, wypij coś na uspokojenie, zafunduj sobie jakieś spa na weekend i nie myśl o bólu, a przejdzie samo. Miałem to samo, bolało mnie z miesiąc czasu, lekarze odsyłali mnie z kwitkiem. Trafił się jeden lekarz, który wyjaśnił mi o co chodzi. Pobrałem przez chwile leki antydepresyjne, dorzucił jakiś tam przeciwbólowy z innej grupy taki w saszetkach coś na literę "N" się zaczynał i przeszło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
wątroba nie boli

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
to co to mzoe byc jakies nerwo bóle głownie lewa strona pod żebrami, nigdzie sie nie uderzyłem jedynie po treningu wieczorem zaczeło mnie bolec...

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
nikt nie ma zadnego pomysłu?

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
jesli nie przejdzie w ciągu dnia-dwóch to do lekarza ale pewnie własnie jakieś nerwobóle albo coś nadciągnąłeś itp

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
myslalem nad lekarzem jak powiem ze biore metke to dor azu powie zeby rpzestac i tyle i zbędzie mnie... ból jest po lewej stronie pod zebrem jak nacisne to boli, przy pochyalniu się tak samo..

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
wątroba jest po prawej stronie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
Mialem cos podobnego i okazało sie ze zapalenie czy nadwyrężenie mięśnia międzyżebrowego juz nie pamiętam. Ponoc od przeciążenia. Dostalem tabletek na miesiąc a po dwóch tabsach przeszło. Śmigaj do lekarza jak nie przejdzie jutro.

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
no wlasnie pod lewy zebrem boli... moze rpzejdzie pomasruje zobaczymy

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1658
Miałem podobny ból po lewej stronie brzucha w 3 tygodniu cyklu test e + 30mg/ed (dzielone) metki Alphy.. jak dla mnie to była trzustka. Ból pojawiał się wieczorem i z dnia na dzień był coraz większy. Po tygodniu już spać się nie dało. Ibupromy i apapy nie pomagały. Pomogło odstawienie metki (test e dalej leci), jak ręką odjął 2 dni później już nic nie bolało, szkoda tylko tego ostatniego tygodnia cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
i to mnie martwi bo jestem w 2 tygodniu cyjkklu.. hm mozliwe ze to trzustka, są jakies sprawdzone leki oslonki na trzustke tak jak na watrobe?

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol a rekonstrukcja ACL

Następny temat

Wyniki badań w trakcie cyklu

WHEY premium