SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból pod żebrami na cyklu metka+ winko

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3855
Miałem coś takiego na cyklu z metką, bardziej środek i delikatnie prawa strona. Okazało się że zapalenie żołądka, ból niesamowity Na początku czuć brak apetytu i właśnie lekki dyskomfort, a później ból jest okropny. Po czymś takim leczyłem się inhibitorem pompy protonowej, i wyleciałem z siłowni na jakieś 7-8tyg. W tym czasie ciężko z dietą, chyba że sam ryż i gotowane mięso Ci nie przeszkadza w ciągu dnia, jedynie to mogłem zjeść żeby nie bolało Do tej pory mnie czasem pobolewa, odstaw te orale, pij siemie lniane do tego jakiś synbiotyk i zobacz czy będzie lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
e wlasnie nie wime czy to trzustka.. bo bolz tego co widze pojawia sie najbardziej po treningu... i podczas chdozenia..jak siedze leze to nie doczuwam bólu.. wydaje mi sie ze trzustka itd powinny bolec bez wzgledu na czynnosci... a jestem w 2 tygodniu cuklu wiec nie wiem czy by juz byly odczuwalne takie objawy zaznacze ze leca oslonki do tab...

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 63 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8745
u mnie też osłonki leciały. Odstaw orale i zobacz co będzie, szkoda zdrowia bo problemy z żołądkiem to nic przyjemnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
nic zobacze jeszcze kilka dnic zy nie rpzejdzie wezne podwojne porcje oslonek bo bralme tylko 1 tab.. i zobaczymy.. mozliwe ze rpzy cwiczeniach nieco przesadzilem i ten bol cwiczeniami jest spowodowany czasem czlowiek sobie dopisuej cos na cyklu gdybym nie byl na cyklu to pewnie nawet bym sie takim bolem nie rpzejmował

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
idz do lekarza powiedz co boli,popros o badania krwi powinno wyjsc jezeli cos z trzustka,mow ze boli ale nie mow dlaczego tak moze byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
teraz biore do tab metki i winka 2 tab oslonek i jak by polepszylo sie bol zanika.... jeszcze sie zastanawiam czy to nie rpzez odzywki bialkowe

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
a ja bym poszedl i sie nie zastanawiał bo z trzustka niema zartow,zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
ok chya tak zrobie ale zta trzustka to sobie sam wymyslilem bo po lewej stornie watroba nie jest;)

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
i chyba jest winowajnca... bylem u lekarza najprawdopodobniej jelita , chyba to zbiałka co zauwazylem co wypije to starszne wzdecia do kibla zcasem gonia a w kiblu niestety nie da rady hehe:) dostalem jakeis tabletki rozkurczowe plus nospa i pomogło

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 554 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13725
Poczytaj o neuralgii międzyżebrowej. Mniej się stresuj, wypij coś na uspokojenie, zafunduj sobie jakieś spa na weekend i nie myśl o bólu, a przejdzie samo. Miałem to samo, bolało mnie z miesiąc czasu, lekarze odsyłali mnie z kwitkiem. Trafił się jeden lekarz, który wyjaśnił mi o co chodzi. Pobrałem przez chwile leki antydepresyjne, dorzucił jakiś tam przeciwbólowy z innej grupy taki w saszetkach coś na literę "N" się zaczynał i przeszło.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol a rekonstrukcja ACL

Następny temat

Wyniki badań w trakcie cyklu

WHEY premium