SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból głowy po walce BOKS

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9567
oj nie czepiaj sie nicu:/

Ja nie chce! Ja to zrobie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
cóż- wszystko zostało napisanie. PS- to ja byłem tym Ukraińcem

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 423 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9117
może to witali lub wład byli

,,Kto trening dziś odpuszcza ten się z gejem w nocy puszcza."-Mirko Crocop Filipović

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9567
nie ani witali ani wład tylko BERNASIEWICZ Wladymir nie ? ale czad
naprawde wasze komentarze sa tak niskie a jednak mnie smiesza

może to witali lub wład byli np

Ja nie chce! Ja to zrobie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
a widzisz bo u nas taki wyszukany humor panuje. PS

Czyli Vitalij da radę wyjść na Adamka?

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
O jaaaa co za zniewaga Napisz w administracji petycję o bana dla miketyson2 A nuż się okaże że i on jakiś Kozak Zaporoski i dwóch już na koncie będziesz miał? Co się tak obruszasz? Pytałeś się, dostałeś odpowiedź, ktoś sobie zażartuje i co? Niskie komentarze... Phi, niski to ty jesteś, z tą "duszą wojownika" i uprawianymi sportami. Masz 16 lat i trenujesz boks a dawniej kulturystykę - toś się natrenował, nie ma co. TERAZ sobie pisz że ten komentarz jest niski, ja jestem ignorantem etc etc.

Dziękuję, dobranoc
PS. I nadrób ortografię, bo widać ta kulturystyka i boks odbywały się kosztem lekcji polskiego.
PS2. Biologie też. Wiesz ty chociaż chłopcze gdzie się znajduje aorta?

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 423 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9117
Dajmy sobie wszyscy po sogu i koniec awantury
ps gwjazdor za co mają mnie banować?Za to,że próbuje wprowadzić dobry humor do działu

,,Kto trening dziś odpuszcza ten się z gejem w nocy puszcza."-Mirko Crocop Filipović

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9567
nie mam zamiaru dawac nikomu bana po co? ktos cos zrobił? głupie żarty? sam jestem odpał,em w cztery dupy i sie tego nie wstydze:) fighter? dopiero zaczynam i co kazdy kiedys musi zacząć niedzielna walka to kolejny etap mojego zycia który mnie czegos nauczył
a propo mojei nauki mam srednio 4,3 wiec sory z biologi mam 6 ale to nie miejsce do chwalenia sie co kto mai umie w szkole bo 99% i tak zapomniemy a liczy sie to co zapamietamy

cuż ból to norma w SW jesli ma tak bolec mnie bolec bo wiekszosci walkach bedzie trzeba sie przyzwyczaic bo ja nigdy nie zrezygnuje:p

Ja nie chce! Ja to zrobie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9567
miketyson - ten Twój dobry humor mi sie podoba

Ja nie chce! Ja to zrobie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6100
jak boli... to rośnie

Do ataku ! - krzyknął bohatersko generał spier.dalając w krzaki :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

YIQUAN.COmpetitions

Następny temat

KANAŁ PZKB NA YOUTUBE!!!!!!

WHEY premium