SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból brzucha i wzdęcia po oralach Potrzebne wsparcie ;)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Bo tak się przygotowujecie do badań kooorwa



krzykacz
W celu oczyszczenia jelita ze złogów mogę polecić CitraFleet.

Stosowanie wg ulotki, proste.

Środek fajny bo ładnie czyści, trwa to stosunkowo krótko i co najważniejsze przy środkach przeczyszczających nie odwadnia.

Dobra alternatywa przy czyszczeniu lewatywą, który czyści jedynie dolny i krótki odcinek. Tutaj schodzi od góry po sam dół.

Cena optymalna wydaje mi się. Produkt na receptę.







Pyk i myk, przestrzeń wyczyszczona na tip top, zero bólu, zero zasranych majtek. Proste
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
Od jakiego czasu tak masz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 177 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7269
Na bank gazy mam maks bo jak zapodaje odżywke białkowa to bulgocze mi w brzuchu jak bym pierdzial ... Warzywa to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
U kazdego wychodzi to z czasem. Za mlodu pilem mleko z bitelki z bazaru od krowy prosto a teraz po laktozie mam jak to nazwales pierdy w brzuchu zastosuj sie do wskazowek a jest szansza ze nie beda grzebac tobie dwu metrowa rurka w tylku.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 177 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7269
2 tygodnie flex tak latam i nie było kiedy iść ... Chłopaki za 3 tygodnie się żenię ... Latam i latwie sprawy ... Nie chcę się posrac na własnym ślubie hahaha .... To co wstawił krzykacz na jelita dobre to? Citrafleet?


Zmieniony przez - wierzytelny w dniu 2017-10-03 21:14:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
wierzytelny
2 tygodnie flex tak latam i nie było kiedy iść ... Chłopaki za 3 tygodnie się żenię ... Latam i latwie sprawy ... Nie chcę się posrac na własnym ślubie hahaha .... To co wstawił krzykacz na jelita dobre to? Citrafleet?



Zmieniony przez - wierzytelny w dniu 2017-10-03 21:14:36



Przed taką imprezą mogę Ci poradzić takie coś - wrzucaj 3x 2caps węgla z apteki. Powinno nie co zastopować lanie z tyłka. Ale to na krótką metę, tak doraźnie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 177 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7269
Zrobię badania jeszcze pytanie jak badamy trzustkę i jelita poza kolanoskopią?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 177 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7269
Na tą naruszoną florę bakteryjną to probiotyk pomoże?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
wierzytelny
Zrobię badania jeszcze pytanie jak badamy trzustkę i jelita poza kolanoskopią?



Trzustka bad diag podałem Tobie + usg/tk/rmi.

Jelita markery + usg/tk + kontrast + rmi.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 177 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7269
Dziękuję Wszystkim.Pany przypomniałem sobie jeszcze łykałem antybiotyk dalcin 300 jak miałem usuwaną 8 w szpitalu i po tym we wrześniu mnie tak wzięło ... Może jestem na to uczulony? Kurde może to od tego antybiotyku?
Jeszcze takie pytanie ... gastrolog robi USG to wiem a czy to on może lepiej niech on po USG mnie wyśle na badania czy lepiej samemu zrobić je i mu zanieść na wizytę? Jak wy robicie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sterydy a antybiotyk

Następny temat

NPP-OD kiedy dobrze czuć

WHEY premium