SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból bicepsu podczas treningu

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 378
Witam, mam problem, mianowicie podczas treningu bicepsu boli mnie nie wiem jak to profesjonalnie nazwać ale to te połączenie z kością i mam to tylko przy lewej ręce, prawa jest ok. Podeśle zdjęcie. Prosze o pomoc pozdrawiam



Zmieniony przez - mLumpex w dniu 2014-05-15 19:29:44
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 547 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4561
Może za duża pompa, też tak czasem miałem.

You can't climb on the ladder of success with your hands in your pockets.
Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
nie pompa, w tym miejscu je nie ma to mi wygląda na ścięgno może jakieś zapalenie, treningi off, maść przeciwbólowa, jak po tygodniu się nie poprawi to lekarz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 378
zauważyłem, że jak wyprostuje całkowicie rękę to czuje tam takie napięcie. wiec to nie bezpośrednio po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
no bo jak już naderwałeś i robisz przeprosty to boli. Nawet jakieś zaczerwienienie w tym miejscu widać, poza tym nikt nie chodzi z wyprostowaną ręką do 180 stopni ten kąt jest mniejszy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
jak anubis pisał, maść off od treningu i zobacz po tygodni, pewnie cieżar też był zbyt duży hmmm ?

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 378
to było po bardzo dużej ilości powtórzeń wiec nie wiem co sie mogło stać. a chodziło mi o takie bez powodu wyprostowanie ręki to wtedy czułem tam ból
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
bardzo duzej ilość tzn. ile masz na mysli konkretnie?

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 378
z 25-30 powtórzeń mniejszym ciężarem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
<lol> postepuj jak wyżej i odpuść sobie taka ilośc powtórzeń ramiona to nie przedramiona czy łydki żeby je katować taka ilościa powtórzeń ...

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Miałem podobny problem. Rozpoczynając przygodę z siłownią nie miałem wiedzy i tym samym duża liczba powtórzeń sprawiła, że nie mogłem wyprostować ręki. Wyglądało to dość dziwnie bo była zgięta pod kątem prostym. Także przychylam się do poprzednich postów i radzę ci dać sobie spokój póki co z treningami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie znajde swoja diete oraz plan treningowy ?

Następny temat

Aero po treningu a... POT!

WHEY premium