SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból Serca

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 42009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 119 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9544
Jak groch o sciane... zrozum to ze sram na to co z toba bedzie za kilka lat
czy bedziesz lezala pod mostem czy inaczej wyladujesz to juz twoja sprawa nie znam cie i nie chce poznac, to jest internet... oceniem cie na podstawie glupot ktore wypisujesz rozumiesz to? zreszta masz do mnie pretesje ze cie oceniam a za chwile robisz to sama... + wyzywajac od i******i itp.

Prawda w oczy kole? az tak sie zdenerwowalas ze musialas sie rozpisac i wyjasnic kazde napisane przez nas slowo nie odpowiadajace ci?




I powiedz mi jak ktos madry i poukladany (bo za taka sie chyba uwazasz non stop probujac udowodnic jaka to ty jestes swiadoma swoich czynow i dorosla

"nie jedna gówniara ma w głowie bardziej poukładane niż stary dziad który będzie się teraz szczycić swoim aktem urodzenia"


Moze napisac cos takiego ? :

"Paliłam zielsko codziennie i codziennie był ten sam scenariusz ( boli mnie serce -umieram) serce, płuca.. zaczynała drętwieć lewa ręka.. potem to już kwestia mojej chorej psychiki.. drętwiało całe ciało a ja panikowałam. -mówili że sobie wkręcam, sama też tak myślałam -do czasu.

Od przyjazdu boli mnie serce cały czas czuje jego ''ciężar'' jakby je ktoś ściskał a ono nie mogło normalnie funkcjonować czasem zakłuje. Lewa ręka nadal drętwieje, czasem zaboli prawa strona klatki piersiowej
Kiedy wypije kawe, zmęcze się czy przestrasze (kiedy pracuje szybciej) ból jest większy.
Śpie po 14h na dobe, bardzo szybko się męcze, mam problemy z koncentracją.. wiecznie jestem zmęczona -totalna apatia.
O głupich myślach nie wspomne -bo jak ich w takiej sytuacji nie mieć. Czekam aż samo minie albo aż umrę. "


A nastepnie palic dalej? i pisac :


"Bo pokochałam to świństwo i jego cudowne działanie... nie mogłam znieść myśli że inni mogą a ja nie.. z dnia na dzień paliłam mniej ale przed samym paleniem oprzeć się nie mogłam.. "




I co dalej uwazasz ze masz fajnych znajomych? super kolegow? ktorzy widzac co sie z toba dzieje daja ci palic dalej? zastanow sie co ty do mnie piszesz...

Rzucasz jakies gimnazjalne teksty i wydaje ci sie ze wszyscy cie atakuja...
Poporstu ostrzej ci piszemy ze twoje zachowanie jest lekko mowiac d****ne , ale ty jestes "prawie" dorosla ,zrobisz co chcesz jestes taka pewna siebie to olej to co piszemy nie czytaj i rob swoje, chyba nie myslalas ze wchodzac na forum bedziemy cie glaskac po glowce i pisac o jaka biedna mala
dziewczynka twoi znajomi moga sie zjarac jak swinie a ty po jednym skrecie odpadasz coz za tragedia zyciowa...

Sama przeciez napisalas "nie mogłam znieść myśli że inni mogą a ja nie.. " wiec o to ci chyba wlasnie chodzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 538
Ludzie błagam Was, dajcie spokój. Oboje zachowujecie się jak dzieci, bo każde z Was chce pokazać, że jest lepsze od 2giego !! Przejdzie do problemu. Jak chcecie sobie coś zarzucić, to piszcie na PRV !!

"Bądź przywódcą. Tylko pierwszy pies w zaprzęgu ma dobry widok"
wg HJ Brown jr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8
Saimonow ile musiałeś przejść żeby zobaczyć co to znaczy zdrowy tryb życia.Ale dobrze że do tego dojrzałeś. W przypadku palenia marihuany pojawia się zazwyczaj częstoskurcz międzykomorowy, tzw. tachykardia.Jej wystąpienie wywołuje uczucie niepokoju, a to z kolei ją nasila. Lęk towarzyszący zdarzeniu powoduje przywołanie myśli typu "zawał" "umrę" itp. - nie bez przyczyny... Taka sytuacja może doprowadzić w niektórych przypadkach nawet do śmierci (uczulenie na konkretne związki zawarte w dymie, ukryte wady serca).
W większości przypadków kończy się jednak na ciągłym niepokoju o zdrowie, wizytą u różnej maści lekarzy. Po takim incydencie zdrowotnym organizm jest
osłabiony. Czasami może zdarzyć się i tak, że organizm zaadoptuje się do nowych warunków, tzn. po zapaleniu mogą zajść nieodwracalne zmiany w stanie narządów wewnętrznych, przez co można już nie uwolnić się do końca życia od różnych dolegliwości i znacznie przyspieszy to wystąpienie w przyszłości (zależy od wielu czynników np.predyspozycje genetyczne, styl życia) ciężkich chorób układu krążenia. Jeszcze jedna ważna kwestia- nadciśnienie tętnicze. Może wystąpić nawet w młodym wieku. Nie sądzę by można było na nie zachorować od 1 zapalenia, lecz jeśli będzie ono połączone z nagminnym paleniem tytoniu, do tego ostry wycisk w siłowni z odżywkami typu kreatyna, HMB, sterole, prohormony już nie mówiąc o środkach sterydowych wówczas może być źle :( - a właśnie wielu młodych ludzi chcąc zaimponować dziewczynom taki tryb życia prowadzi - pakuje , je na potęgę i nie zważa na skutki.
(Uwaga na Dibencozide Magnum - każdy powie, że to nic nie warty śmieć - jednak na niektórych działa ,powodując wzmożenie apetytu - potem jesz jesz ile żołądek zmieści- to jest właśnie zgubne-za dużo !! potem w pierwszej kolejności idzie nadciśnienie , cukrzyca ) Można to zbagatelizować i stwierdzić ze pókim młody to nic mi nie będzie bo mam wszystko zdrowe. Prawda jest właśnie inna- może z czasem do niektórych to dotrze i się sami przekonają bo dziś przekonać kogokolwiek do zdrowego trybu życia to nie lada wyzwanie.
Radziłbym zachować zdrowy rozsądek i nie sięgać znów po marihuanę, to może (ale nie musi) zniszczyć wam zdrowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 538
Żuberek989 - z Ciekawością przeczytałem Twojego posta. Jesteś może studentem medycyny albo lekarzem ?? Co do palenia MJ tak jak powiedziałeś, nigdy więcej, nie wchodzi się 2 razy do tej samej rzeki. Nie powiem, ze nie jest tak jak przed tym incydentem i już chyba nigdy tak nie będzie, ale mi kardiolodzy nic nie wykryli, ani na Echu ani na kilkunastu Ekg, za to mam nerwicę, i to niestety odziedziczoną po ojcu. Czy to może mieć jakiś wpływ na dyskomfort jaki czasami odczuwam w klatce piersiowej ?? Jakie narządy wewnętrzne mogłem uszkodzić po zapaleniu MJ poza np. sercem ?? Co do cukrzycy i Dibencozide to masz rację, bo on przecież nie daje nic innego poza zwiększeniem apetytu, ale Kreatyna która występuje w mięśniach naturalnie i powoduje skurcz komórek mięśniowych spowodowany retencją wody ?? A ćwiczenie na siłowni chyba nie jest niebezpieczne, mnie nawet lekarz zachęcał do tego. Pozdrawiam!

"Bądź przywódcą. Tylko pierwszy pies w zaprzęgu ma dobry widok"
wg HJ Brown jr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2217
saimonow koniecznie musisz mi pomuc mam identyczne obiawy jak Ty, raz w życiu paliłem ten shit i od tamtej pory własnie to mam, zapalenie gardła ciagle praktycznie, ból głowy, uczucie jakbym był w matrixie tzn tak jakbym patrzył ciągle przez jakaś mgłe, idąc czasem chodnikiem mam takie zawroty głowy że nie moge iśc prosto... prosze odpisz mi musimy porozmawiać na GG jeżeli to możliwe 9351372 to mój numer PROSZE ODEZWIJ SIE,

Elo bombelo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8
Saimonow -oczywiście , że przy nerwicy występują różnego rodzaju bóle.Czasem mogą się nasilać, szczególnie w okresie wzmożonego stresu (nawet gdy się jest w spoczynku i nie wykonywało żadnej pracy fizycznej). Jeśli jednak zauważa się znaczne nasilenie dolegliwości przy wysiłku, oznaczać to może ,że coś dzieje się nie tak.Ale to nie od razu powód do paniki, ponieważ w przytłaczającej większości przypadków nie jest to oznaką poważniejszych "usterek" -można wtedy powiedzieć, że taka osoba ma taką naturę. Co najważniejsze, jeśli jesteś obciążony genetycznie tą przypadłością ,a wcześniej nie odczuwałeś nic podobnego oznacza to prawdopodobnie, że MJ "obudziło" co nieco w ośrodkowym u.n. przez co miewasz różne takie ekscesy. Sam jednak się przekonałeś co znaczy zdrowy tryb życia i życzę wytrwałości! Nerwobóle występują często i w każdym wieku.
Istnieje coś takiego jak nerwica serca, zatem odczuwa się w tym przypadku różniste bóle w okolicy klatki piersiowej.Nie jest to niebezpieczne i właściwie nie ma się czym przejmować.Problemem jest tylko myślenie, że może to być coś poważnego.Wówczas pojawia się stres, który może nasilać dolegliwość.W zasadzie nikt mózgu dobrze nie zbadał, ale wielu już sądzi, że to właśnie tam w "centralnej sterowni" jak ja to sobie nazywam :) powstają bodźce zdolne nawet do zainicjowania stanu chorobowego,tzn myślisz, że jesteś chory , zaprzątasz tym swój mózg , aż wreszcie stało się. Przypisuje się wtedy sobie "a widzisz miałem rację" - a może jednak pomogłeś chorobie powstać? Niektórzy sądzą że to bajki ale to już ich sprawa. Przy nerwicy serca przeważnie są bóle w lewym dolnym rogu koło żeber, to denerwuje lecz to nic takiego. Proponuję Ci ,abyś zasięgnął literatury niekonwencjonalnej - w której mowa jest o głodówkach. To co prawda metoda okrutna i wymagająca wyrzeczeń ale na prawdę skuteczna-oczyszcza organizm z toksyn. żaden lekarz Ci tego nie poleci, wolą przepisać leki propranolol itp. ,więc warto spróbować.
Kreatyna-temat rzeka. Prześmiewcy powiedzą, że to lekka używka. Moje zdanie- bardzo mocna - nieumiejętnie stosowana zaburza pracę nerek , a to nawet po jej odstawieniu pozostawić może niemiły "prezent" w postaci najczęściej nadciśnienia tętn. stopnia I. Na każdego inaczej działa,więc nie ma reguły. Pić dużo H2O i będzie dobrze. Pewnie, że ćwiczenia na siłowni są dobre, jednak już dążenie do uzyskania dużej masy nie. To jest bolączka każdego który ma zakorzeniony w psychice stereotyp coś w stylu "jest masa, jest klasa". Niekoniecznie musi się zaraz coś stać, przecież wiele ludzi ćwiczy. Problem pojawia się gdy już się choruje na nadciśnienie-wtedy siłowe-odpadają.

PS. nie wydaje się to prawdopodobne, żebyś uszkodził jakieś narządy po 1 zapaleniu MJ.
3maj się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 88 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1772
Ja mam Nerwice wegetatywna, tez od palenia trawy, trwa to jakis juz rok.Juz nieiwem jak sobie z tym poradzi.Bylem na ekg i echo serca i wszysko wyszlo idealnie ,tylko mam te ciagle nerowoble.Mam pytanie czy moge wziasc koks przy nerwicy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 538
Edek, nie wydaje mi się. Sterydy sieją dużo spustoszeń w organizmie. Skoro chcesz brać sterydy, powinieneś poczytać i znać wszystkie skutki uboczne. Sterydy podwyższają ciśnienie krwi, powodują: wysypki, zmiany w systemie hormonalnym, bóle stawów, ginekomastię (przerost gruczołu sutkowego, rosną Ci cycki jak babie, jeśli jesteś podatny na gino), zaburzają pracę serca oraz stosunek LDL do HDL (zły i dobry cholesterol), staniesz się agresywny i bardziej podatny na różne infekcje poprzez osłabienie układu immunologicznego... i wiele wiele innych. Ale poczekajmy na Żuberka, na pewno będzie chciał coś dorzucić od siebie. Pozdrawiam.

"Bądź przywódcą. Tylko pierwszy pies w zaprzęgu ma dobry widok"
wg HJ Brown jr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3
siema ja wam opowiem swoja historie i naprawde nieciekawa ja juz nie pale okolo roku i mialem mniej wiecej to samo mialem wrazenie ze schodze i myslalem ze koniec ze mna i to wcale nie przez jaranie nie wiem ale palilem wczesniej kolo 10 lat teraz jestem pewien ze to psychika ...mojego brata dziewczyna zmarla majac 21 lat dokladnie miesiac temu lekarze jej mowili ze to na tle nerwowym ale tak naprawde to do dzisiaj nikt nie wie co sie stalo dlatego nie wkrecajcie sobie czegos zlego byc moze ona byla przerazona tym i myslala tal jak wy ze schodzicie ja przezylem cos podobnego jak ty saimon w londyskim metrze byc moze bylem za barzdo przejety sytuacja z brata dziewczyna nie wiem do konca ...raz prowadzilem auto i mialem ciemno przed oczami oczywiscie po bolu serca ... ale mama dala mi cos co dalo naprawde rade ,to mozna raczej dostac bez recepty ENCOPIRIN na rozrzedzenie krwi naprawde dobre i tak nikt nie wie co sie stalo moze to ze wczesniej bralem tabsy ? tego nikt nigdy nie bedzie wiedzial 21 wiek jest pelen nowych chorob ale sprobujcie naprawde polecam

h

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 0
takie objawy jakie opisales moga byc przyczyna stresu.kiedy sie denerwujesz masz jakies napady dusznosci ,uczucie zimna a zaraz gaoraca,drgawki,stany podgaraczkowe i jestes oslabiony??masz moze pieczenie w mostku,klucie serca??to wszystko to nerwobole!wszystkie takie czynniki wynikaja ze stresu.jezeli masz takie objawy zglos sie do lekarza Psychologa a on zastosuje odpowiednie leki i zobaczysz ze usatanie.przy nerwicy siada caly organizm wiec lepiej sie przebadaj.

eee

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

glikokortykosteroidy ??

Następny temat

Solarium a schodzaca skora

WHEY premium