SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból SERCA

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 251
Witam szukam ciekawych i madrych spasobów czy tez mikstur, które dzialaja uspakajajaco na serducho. Moja dziewczyna raz nadciagnela jak mowi sobie przy dzwiganiu czegos mięsien sercowy(jest to mozliwe?)i czesto ja poboluje a do tego jeszcze stres i nerwy. Co moge jej polecic zrobic zaparzyc prócz tabletek i antybiotykow, co moglo by dobrze wplynac na samopoczucie i sprawnosc serca? Jakies ziola, kropelki? Nie moge patrzec jak jej jest z tym zle a do lekarza nie chce isc bo osatnio jej powiedzial ze sam chcialby miec takie serce jak ona Wiec prosze dajcie jakies mikstury.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 238
Nie da się nadciągnąć sobie mięsień sercowy poprzez dźwiganie czegoś.
To chyba nierealne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 117
Cześć.To jest nie możliwe żeby nadwyrężyła sobie miesien sercowy.Przyczyna jest bólów serca jest najprawdopodobieniej steres.Polecam twpojej dziewczynie aby sporzywała magnez z witana b6(np filomag b6).Jezeli to nie bedzie pomagało niech kupi persen(ziołowy lek bez recepty).Bóle serca miewaja czesto osoby przyna tego jest zaniedbywanie higenyzdrowia psychicznego-skand to wiem sam to przeżywałem.Polecam twojej dziewczynie żeby zmieniła tryb życia tzn nie przejmowała się tak wszystkim bo najważniesze jest zdrowie.Niech dużo przebywa na sieżym powietrzu,uprawia jakis sport.Także przyczna tych nerwobóli może być to iż twoja dziewczyna jest w okresie dojrzewania i rozchwiany nerohomonalnie organizm nawet przy niewiliskich bodźcach mocno reguje na stres.To nie jest nic strasznego niech się nie przejumuje wszytstko będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 251
Wiesz ja sie bardziej przejmuje chyba a wiesz ze sportem to krucho mimo ze ja duzo trenuje to nie moge jej jakos zachecic, a ona to tylko w zarcie czasami powie "tak pobiegamy" nie wiem czy to moze byc przyczyna dojrzewania gdyz ma 23 latka choc roznie bywato co napisales postaram sie jej kupic i sklonic do tego ale fakt jest taki ze teraz jesli tylko sie czyms zdenerwuje to lapie ja "skurcz" chcialbym zmienic jej tryb zycia ale jak mowi ma ciezki charakter i trudno mi go zlamac choc wcale mi on nie przeszkadza ale tak jak mowisz-bylo by dla niej lepiej.Mozesz jeszcze cos radzic na jej temat.I dzieki z gory.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 117
przepisywałem sąsiadowi prace na temat okresu dojrzeania i tego co tam pisało to okres dojrzewania trwa nawet do 25 roku życia.Co jej moge polecić najważniejsz jest zmiana tybu życia,tak jak już pisałem sport najlepiej bieganie,jazda na rowerze,może być fitness.Niech stara się cieszyć życiem a troskach i problemach jak najmniej myśleć np nie zdałem egzaminu walić to zdam następnym razem,żyć w miare light.Niech nie mysli o tych bólach serca,są to są jak nie bedzie o tym myślała to miną.Najważniejsza jest zmina trybu życia.Jak to jej nie pomoże to niech się wybierze do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 251
No zobaczymy z tym egzaminem - jutro wlasnie ma bardzo wazny poprawkowy egzamin ktorym sie martwi a ja z nia. Dzieki serdeczne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból Kości Ogonowej i Krzyża !! :(

Następny temat

oczyszczenie organizmu z toxyn

WHEY premium