SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból ! help

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 782

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez georgu z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 637
Trenuje na worku 3x w tygodniu, nie mam rekawic, tylko bandaż a jak narazie niechce wydawac kaski na rekawice ;/
Tydzień temu ćwiczyłem na worku i jakoś źle trafiłem
(uderzenie było na siłe) bardzo zabolała mnie reka a dokładnie ( palec wskazujacy i ten od f***a)
Teraz nie mogę trenować gdyż przy prawie każdym uderzeniu bolą mnie kostki od tych wlasnie palców (wskazujacy i środkowy)
Co zrobić?? albo może co mi się stało?? bo nie sądzę ze to ubicie, bo opuchlizna juz dawno zeszła, prosze o porady fachowe
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
A czy to jest dzial zdrowie?

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
Do lekarza na przeswietlenie, moze cos peklo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1454
kiedys tez niecelnie trafilem w worek to kostka mi napuchla i przez kilka dobrych tygodni nie moglem na nim trenowac...
lepiej zaczynac walczyc z workiem w lekkich rekawicach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270732
może tylko wybite,moze cos tam pękło...ile dałes spokój tym palcom?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1994
kiedyś jak grałem w noge i stałem na bramce to też jakoś dostałem z piłki i miałem place wybite, pomogło zanurzyć łape na 15 minut albo 20 w ciepłej wodzie z szarym mydłem :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nerki Prosba o rade

Następny temat

Ból stopy

WHEY premium