SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aviomarin???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5308

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1531
owszem tylko ciebie pracusiu.A marcel cie poparl bo myslal ze mu pojechalem w jednym z postow :)
Takze daruj sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra niech sie dzieje wola nieba...
moze ktos z wiekszymi kompetencjami niz moje tez to zauwazyl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 411 Wiek 11 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5128
"7. Jak utwardzac?
Zakladajac, ze cykl trwa 3tyg, zaczynamy odblokowanie natychmiast po cyklu. Przyjmujemy w tym celu jednorazowa dawke Stanabolu siegajacych 7tab. Ta dawka prowadzi do biegunki, dzieki ktorej pozbedziemy sie i tak malej ilosci wody, jaka mogla zebrac sie poprzez polaczenie bialka i metanabolu. Nie jest to konieczne jesli zastosujemy Dimenhydrinate (Aviomarin 0,05g) w ilosci 3tab dziennie.

8. Pod kreska - czyli pierwszy cykl + utwardzanie

1 tydz. 2 tab. dziennie metanabolu + 3tab. Aviomarin
2 tydz. 3 tab. Dziennie metanabolu + 3-4tab. Aviomarin
3 tydz. 5 tab. Dziennie metanabolu + 4tab. Aviomarin

Ostatni dzien cyklu: 2tab. metanabolu + 7tab. Stanabolu + 24mg Vit. C/"<...>

Jeden z art. na portalu kulturystyki widac stary cykl piramidą, ale nie to istotne ważny rzekomy wpływ dimenhydrinate (aviomarin) na jakość i utwardzenie mięsni przy uzyciu cyklu na metanabolu spotkałem sie równiez z opiniami jako ze avio mogłoby pobudzac OUN dlatego jest on stosowany przez niektorych zawodowcow przed treningiem ale tu mi trudno rozeznac czy goscie mowili prawde bo troche im brak kompetencji a i nie ma konkretnej wiedzy nigdzie na ten temat niech może ktos sie wypowie co miał stycznosc albo to łaczył..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

15 czy 20 mg

Następny temat

Thermal Pro + T3 ?

WHEY premium