SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Atomic Labs (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114745

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
ja nigdy nie bije tam gdzie boli bo bedzie jeszcze gorzej
udo lewe udo prawe lewy poslad prawy poslad
jest gdzie bic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1023
a ja bije w to samo..miesien sie uodparnia i potem nie boli

mnie zawsze prop,omka czy susta bola na poczatku.potem bijem po 3cm i nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
ja to mialem takie jazdy z propami ze nawet ten sam srodek np jeden strzal bolal bradziej lub mniej od innego, zalezy jak weszlo, eap jak wbilem pierwszego to jeszcze jakos sie dalo zyc ale jak potem walnalem dwa nastepne to kaplica, prop axio podobno tez ladnie po dupie kopie bo swiss to wiem na pewno ze tez sobie nie zaluje i potrafi noge wyprostowac na 3 dni
nie wiem czy mam racje bo slabo sie na tym znam ale w trenie chyba tez sa dwa rodzaje alko a o dziwo nigdy zaden tren mi nie dal w kosc a prop to najgorszy koszmar dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1023
alkohol moze powodowac bol ale takze krysztalki danego srodka

jakis czas po injekcji olej i inne srodki sa wchlaniane i zostaja same krysztalki i to one bola.czasami dzien po jest ok dopiero 2-3dni pozniej boli

tren,deka,boldek to podobne srodki i w ciele czlowieka sa w stanie plynnym dlatego tez bezbolesne

Zmieniony przez - flinstone1 w dniu 2008-04-17 23:48:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
po trenie niemoglem ruszac reka pare dobre 2 godziny i czulem lekki bol pozniej ale walilem i tak **** sie zobaczy bede pilnowal by iniekcje byly idealne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Troche urywa dupy po atomicu ale to na poczatku mialem...juz jest ok...dobry propek-poped jest

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 594 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 47426
i jak zadowoleni z propa?
bo ja moge napisac, ze kicha totalna.
wsumnie juz koncowka bo 3 strzaly, ale po 21 moge napisac, ze lipa.
dawki 100mg,125,150e2d powinny spowodowac jakis wzrost organizmu, a tu kompletna klapa. wzrost libido czulem dopiero przy 150mg.

a zeby ktos mi nie zarzucil, ze nie trzymalem michy to napisze, ze zygam juz zarciem i mam ochote wreszcie pojesc jak 'czlowiek', bo na tym 2 mam identyczne efekty. a i na silownie tez chodzilem i nie podawalem recznikow i wody

▓╬▓

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
ostatnio wszystkie propy jakies slabe
chyba lipa z chin idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1935 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27829
Wiec sytuascja nadal ma sie tak samo.Z propem lipa jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
w moich rejonach bardzo chwala tego propa, marcus obecnie tez bije i twierdzi ze bardzo dobry, moze sam cos napisze ale jak dziala na 115 kilowego chlopa bardzo dobrze to moze trzeba przekroczyc pewne granice albo niektorzy nie "trawia" propa, bije z tego co mi mowil 100mg eod wiec bez zadnych cudow, ja osobiscie nie lubie bo na mnie zaden prop nigdy dobrego wrazenia nie zrobil a dupe mi urywal nawet ten z jelfy to samo wszystkie npp
kulmas wklej fote z seria
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Boldek equibolone wy***ka?

Następny temat

Zielona OMA wtf ?

WHEY premium