SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arsenał PCT - co do czego (HCG, Nolva, Clomid, Proviron, Arimidex)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
wysoki poziom estradiolu,prolaktyny,progesteronu.Który jest skutkiem ubocznym stosowanie saa.}
Te hormony,gdy jest ich za dużo,uniemożliwiają organizmowi dojść do normalnego stanu,czyt.odblokować się.
Bez względu na to,co i ile by się nie wzięło na pct.
1

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 511 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15392
Ciekawa kwestia z tymi badaniami podczas cyklu. Czy są one jakkolwiek miarodajne? Sam się pytałem i w tym poście Ksiedzu stwierdził, że warto. Nie kwestionuje, ale pewne nieprawidłowości w poziomach hormonów warto sprawdzić po cyklu, kiedy obieg hormonów syntetycznych podawanych z zewnątrz kończy się.

To tak jakby sprawdzić czas reakcji oraz zatrucie organizmu podczas kilkudniowego ciężkiego pijaństwa a nie po.
Organizm liczy straty po 'ataku' a nie w trakcie - taka moja uwaga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
to nie mają być wyniki miarodajne,bo bije się sok.
chodzi o to by wiedzieć na czym się stoi i jak się odblokować.
ten nadmiar nie spadnie,jak przestanie się koks bić.
a bez kilku kroków mających na celu unormować,bajzel w hormonach,organizm nie dojdzie do homeostazy.
no bo jak ma dojść mając np. przekroczony poziom prolaktyny albo progesteronu,uniemożliwiając organizmowi na produkcje LH.



Zmieniony przez - Ksiedzu w dniu 2012-01-08 19:56:27

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Ciekawe stanowisko. Myślę, że po zakońćzeniu obecnego cyklu zrobię kompleksowe badania i udam się do lekarza. ciekawe, co mi powie ;)

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 511 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15392
Kurde, własnie wysłałem Ci zapytanie Ksiedzu w starym poscie - sorry:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 511 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15392
Ksiedzu, ale wysoki poziom hormonów, tu: testosteronu, prolaktyny, estrogenu itd to rzecz całkiem normalna. Gdyby one były równie wysokie po i nie spadały w ogóle to wtedy badania się przydają. Dlatego mam wrażenie, że lepsze są te badania po cyklu. Ale i tak chyba zrobie podczas.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
co ty opowiadasz.
ludzie po kilka miesięcy po skończonym cyklu,czują się jak szmaty a w wynikach wychodzi że prolaktyna czy estradiol wyjeebane w kosmos.
To ci nie spada po skończonym cyklu.
przez takie rzeczy ludzie nie potrafią się odblokować po dekach czy trenach.

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8138
Jakie mam zrobic badania przed cyklem ??? jaki jest koszt mniej wiecej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
to co ksiedzu mówi to 100% prawda - jak masz duza prolaktyne to clom/nolv i boostery gowno ci z libido pomoga, estro tak samo gino po cyklu - juz sie nauczyłem po 1 cyklu z nandro ,ze badania w srodku (długiego) i przed PCT to podstawa zeby bylo ok - po 2 cyklu odblok niby zaj**isty - wszystkie ziola boostery itp... a tu dupa robie badania prolaktyna 200%... tak czy siak każdy koksik powinien miec AI/nolve/dostinex itp... w szafce - bez tego to taka trochę loteria.

Zmieniony przez - Showcase w dniu 2012-01-08 22:17:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
ksiedzu czy da rade jakos pogadac prywatnie z toba jakis mail gg tel moj mail [email protected]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GINO-META POMOCY

Następny temat

nolvadex-kiedy odstawic

WHEY premium