SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aromatyzacja ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 719 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9862
Zastanawiałem się nad pewną rzeczą, niemogąc nigdzie znależć odpowiedzi. Jeśli jestem osobą 18 letnią i załóżmy, że zacznę suplementację tribulusem, lub innymi środkami zwiększającymi ilość naturalnego testosteronu, to czy jego nadmiar może aromatyzować ? Jeśli może tu wystąpić coś takiego jak nadmiar. Czy wg może zaistnieć taka sytuacja, że zacznie on konwertować do estrogenów ? czy dotyczy to tylko testosteronu przyjmowanego z zewnątrz ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...podniesienie poziomu test. ponad fizjologizną normę jest b. malo prawdopodobne, wiec i ukł. sprzeż. zwrotnego nie zadziała- aromatyzacja więc raczej niemożliwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1740 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19672
Tak za bardzo to ja bym nie wierzył w moc tych supli...

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Zwaz na to, ze tribulus to ziolko ktore ma ledwi zauwazalny wplyw na poziom testosteronu. Moze pordniesc troche libido i poprawic samopoczucie, ale wplywu na sile czy mase miesniowa miec nie bedzie. Konsekwencje o ktorych mowisz nie powinny wystapic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 719 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9862
Mhm, ale czy mocno zwiększony naturalnymi sposobami endogenny testosteron może aromatyzować ? Czy proces ten dotyczy tylko testosteronu przyjmowanego z zewnątrz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
zeby bylo jasne - meski organizm czy tak czy siak pewne ilosci estrogenow produkuje. czy bierzesz tribulusa czy nie, zjawisko to i tak musi zachodzic.

jesli chodzi Ci o to, bym kategorycznie stwierdzil, ze branie naturalnych preparatow podnoszacych poziom testosteronu nie wplynie na zjawisko aromatyzacji - to gwarancji Ci dac nie mogę. owe wpływy, jesli wsytapią - nie bedą znaczace, ale zaglebiajac sie w szególowe mechanizmy - prawie kazde zwiekszenie poziomu testosetronu, zwlaszcza ponad fizjologiczne braiery - moglby do wiekszej aromatyzacji oprowadzic. mowę "prawie", gdyż mozliwym jest, ze tribulus i jemu podobne podnoszą poziom testosteronu (przynajmniej czesciowo z tego to moze wynikac) wlansie poprzez antyestrogenowe dzialanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 719 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9862
Podając mój wiek miałem również na myśli to, że testosteron sam od siebie jest w tym okresie na dość wysokim poziomie. I głównie tym argumentem kierowałem się, zastanawiając się nad ewentualną aromatyzacją. Btw SOG ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
w wpyadku osoby 18lteniej wplyw tribulusa na samopoczucie czy libido bedzie niezauwazalny. u mldych mezczyzn tribulus nie sprawdza sie zupelnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zgadza się
to bezsens zwyczajnie
reklama robi swoje
prawda jest taka, że estrogeny mają też szereg pozytywnych aspektów działania - ich niedobór w jądrach może powodować bezpołodność
ze skutecznych antyestrogenów jednakże polecam 6oxo z ergopharm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
z praktyki znajomego w moim wieku (22) nie majacgo nigdy styczności z środkami dopingującymi mogę stwierdzić że niektóre preparaty na bazie tribulusa można poczuć

jedynym środkiem ktory moze miec negatywny wplyw - udowodniono w badaniach - w mega (>1000 mg dobrej standaryzacji) iloscia eurycoma longjack. oczywiscie badania na szczurach nie ludziach

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
w jakim sensie poczuc?


ja osobiscie pocxzulem wyrazniew precision tribulus stack, bylem bardzo zadowolony z dzialania tego srodka, ale nie byl to sam tribulus. nie mowie tu o wplywie na parametry silowe, czy sklad ciala, tylko o subiektywnym wplywie na samopoczucie i vitalnosc.

uwazam natomiast, ze im czlowiek mlodszy tym szansa ze ziólko zadziała - mniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 248 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3160
Witam
Każdy sposób podniesienia poziomu hormonów będzie skutkował odpowiednią reakcją ze strony organizmu. Jeśli udałoby się, (co bardzo wątpliwe ), podnieść poziom testosteronu znacznie powyżej normy, używając tribulusa, to może dojść do aromatyzacji. Pytanie, co to jest według ciebie naturalny sposób podniesienia testosteronu ? Bo każde wykroczenie poza stan równowagi, już z definicji nie nie jest naturalne. Organizm jest tak zbudowany, że każde odchylenia od normy zaburzają stan równowagi, co powoduje uruchomienie procesów mających na celu przeciwdziałanie zaburzeniom. Zmuszenie więc organizmu by produkował sobie więcej testosteronu niż potrzebuje, nie ingerując poważnie w układ hormonalny jest niemożliwe.

Pozdrawiam

Piotr Folęga
kULTURYSTYKA.PL

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co o tym myślicie?

Następny temat

Potrzebna Porada !!!1

WHEY premium