SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arnold Classic - Kult Ciała - Panie

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 378 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8968
Piorunos: Masz chyba mało znajomych... Ja po małej ankiecie na gg wśród koleżanek mogę wywnioskować, że jest sporo kobiet, którym postura Arnolda się nie podoba... Ale jest tyle samo, którym taka figura się widzi... Kobiety też mają różne gusta...

Jedne lubią chudzielców, inne pociesznych grubasków, inne mniejszych od siebie o głowę, a jeszcze inne "mięśniaków ważących 130"...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Hehe no nie bede sie licytowal z Toba na ilosc kolezanek.Ale rzeczy o ktorych mowisz to skrajnosci.Jeszcze przez wszytskie lata swojego zycia a troche ich mam nie slyszalem zeby jakakolwiek kobieta powiedziala ze arnold jest spoko natomiast slyszalem mase razy ze jest po prostu beznadziejny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
Piorunos dokładnie tak

http://www.sfd.pl/Na_redukcji_do_końca_4_tygodnie:_-t589719.html#post8 nowe fotki na 7 stronie


Mięśnie mówiły nie ja mówiłem tak Arnold Schwarzenegger :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Natomiast zdjecia ciala jakie ma Zimerek a avatrze i w profilu podobaloby sie kazdej kobiecie nie liczac wlasnie takich skrajnosci o ktorych kolega pisal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24560
Panie?
Wolne żarty, to dewiacja, a nie konkurs piękności.

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
swietnie

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
o gustach sie nie dyskutuje

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
To po co zabierasz glos ?? !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39925
Niektóre Panie nawet, nawet. Poza sezonem, jak nie są na rzeźbie, to pewnie bardziej kobieco wyglądają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 702
Jeśli niektóre kobiety chcą to robić tzn. wygladac jak koksiarki to niech to sobie cwicza. Ja jednak gustuje przy bardziej "normalnych" rozmiarach. Nie marza mi sie kobitki ktore w bicku maja po 37 cm i plery tak szerokie jak moja szafa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Arnold Classic - wyciskanie, rwanie, podnoszenie:))

Następny temat

Mistrzostwa Polski w Armwrestlingu - WołomiN 2007 - FitMax sponsorem

WHEY premium