SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Armstrong - teraz masa później rzeźba :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15412
Dzień XXXII

Byłem dzisiaj u lekarza i wcale mnie ta wizyta nie pocieszyła
Faktem jest, że nic złego się nie dzieje ale jako, że chrząstka regeneruje się ok 6 tygodni (tak mówił) to na jeszcze 4 zawieszam ćwiczenie nóg i resztę ćwiczeń w staniu...
Już teraz wiem, że nogi będą pięknie odstawać i progres w tym miejscu będzie zapewne zerowy (chyba, że w ostatni miesiąc stanie się cud i spuchną ).
Co do reszty planuję pewne modyfikacje a mianowicie takie:
MC zamieniam na ściąganie wyciągu górnego tym drążkiem co ostatnio
wyciskanie żołnierskie zastąpię wyciskaniem sztangielek (a jak ich braknie to sztangą )
uginanie ramion stojąc ze sztangą -> modlitewnik
unoszenie ramion na boki stojąc zamienię na siedząc
no i ostatnie chyba szrugsy stojąc ze sztangą na siedząc z hantlami
Mam nadzieję, że po miesiącu jeśli wrócę do starych ćwiczeń to będzie w nich jakiś mały progres, ale i tak najważniejsze żeby progres był w wyglądzie

Dieta
Jeśli o nią chodzi to łącznie wyszło ok 3000kcal 170/197/110 - B/T/WW
Posiłków nie wypiszę bo nie pamiętam co to było dokładnie
Był gulasz z żeberek, makaron, warzywa, twaróg, jaja no i oliwa to oprócz białka w prochu chyba wszystkie użyte dzisiaj składniki
Zapomniałbym był jeszcze słonecznik, a więcej naprawdę nie pamiętam

Zmieniony przez - Armstrong w dniu 2012-08-02 19:56:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15412
Dzień XXXIII

Dzisiaj wpadłem na pewien pomysł Mianowicie chodzi o to, że jeśli nie mogę ćwiczyć nóg to będę ćwiczył w następujący sposób (o ile poczytam i okaże się, że tak można):
Poniedziałek: PUSH
Środa: PULL
Piątek: PUSH
Poniedziałek: PULL
Środa: PUSH
Piątek: PULL
itd...

Dieta:
Posiłek I - jaja + ser żółty + słonecznik + oliwa + warzywa




Posiłek II - naleśniko-omlet + ser + rodzynki + wiórka + truskawki
Posiłek III - tak jak wyżej





Zmieniony przez - Armstrong w dniu 2012-08-03 12:51:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pomiędzy push pull zrób dzień wolny bo się zajedziesz zdrowiej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15412
No przecież między każdym treningiem jest dzień wolny (minimum)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak ale to za mało 6 dni pod rząd to może być zwykły split 1-2 partie na trenie, ale rób jak chcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15412
Chyba nie przeczytałeś dokładnie albo się nie rozumiemy nie trenuję 6 dni pod rząd a jedynie 3x na tydzień.
Poniedziałek - PUSH
Środa - PULL
Piątek - PUSH
Poniedziałek - PULL

Przecież w tygodniu są jeszcze wtorek, czwartek, sobota i niedziela :P
P - DT
W - DNT
Śr - DT
Cz - DNT
Pią - DT
Sob - DNT
Ndz - DNT


Zmieniony przez - Armstrong w dniu 2012-08-03 12:57:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
Dopóki nie masz możliwości trenowania nóg, jedź tak jak napisałeś
Dobrze że właśnie jem, bo bym się poirytował widząc na głodniaka takie zdjęcia jak robiłeś te naleśniki, z samych jajek + nadzienie twarogowe?

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Niby żółty ser, a wygląda jak frytki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15412
Mikers Naleśniki robiłem tak: 2 jaja + 100g mąki + jogurt naturalny (parę łyżek) + woda gazowana (są wtedy bardziej pulchne). Jak dasz więcej jajek to też będzie lepszy, będzie bardziej jak omlet. Ja zjadłem rano 2 jaja więc nie chciałem z nimi szaleć Jeśli chodzi o nadzienie to kostka twarogu + łyżka jogurtu (żeby była masa a nie sypki twaróg) + 20g rodzynek i 20g wiórek kokosowych. Można posłodzić, chociaż jak się rodzynkę ugryzie to jest wystarczająco słodkie (przynajmniej dla mnie).

kalikstat No frytki to bym zjadł . Szczerze to jedyną rzeczą jaka mnie trochę irytuje w trzymaniu diety to to, że muszę sobie sam gotować . No i to całe liczenie, ważenie itd. Źle nie jest ale wole zwykłe odżywianie (na które zapewne przejdę jak wrócę na studia). Oczywiście po 3 miesiącach spędzonych na liczeniu w głowie już mniej więcej będę przeliczał co i ile jadłem. Skupię się również na posiłkach przed i po treningowych i jakoś tam będzie może szło do przodu. Sam też nie wiem czy od października jechać powoli z rzeźbą (żeby zdążyć przed wakacjami ) czy masować dalej. Może z miesiąc redukcji, żeby brzuch zgubić a później znowu powoli masować. Pożyjemy zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Dieta dietą, ale nawet zwykłe nawyki warto pozostawić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc ; ) nowy plan

Następny temat

ilość powtórzeń

WHEY premium